Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dirgėla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Dirgela)
Jump to navigation Jump to search
 Wikipetan.png  Šis straipsnis yra per rimtas netgi Pipedijai.
Mes įtariame, kad šitą straipsnį parašė rimtasnukis faktopedas arba vikipedas, norintis pasireklamuoti Pipedijoje.
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Dirgėla

Dergėla - (kartais užrašomas, kaip "Dirgela" - be lietuviškos raidės "ė", dargi kartais neteisingai užvadinamas Degėla) - vienas iš Vikipedijos seniausių adminų.


Dirgėlų virsmas

Dirgėla,beje,tai ne vienas toks asmuo ant šio svieto.Vilniuje,kiek mažesniuose kaimukuose taip pat esti Dirgėlų. Yra tekę girdėti net apie Dirgėlų šeimas ir atžalas. Tuokart jos vadinamos Dirgėlynu. Tai toks dėsnis,panašiai kaip berniukas tampa vyru- visi suaugę Dirgėlos visuomet taps Dirgėlynu.

Realūs faktai

Mantas Dirgėla - ISO biurokratinių sistemų specialistas, firmos Standartų puokštė vienas iš savininkų. Firma prakišinėja ISO standartų sertifikavimo paslaugas pinigų plovimui. Metodas paprastas: valstybinė kontora, skelbdama konkursą kokių nors paslaugų pirkimui, pareikalauja, kad būtų laikomasi ISO standarto numeris ten toks tai (pvz., ISO-9000, ISO-14000, ISO-17000, ISO-19000 ar ISO-20000 ar pan.), tačiau konkursas baigiasi anksčiau, nei visi pardavėjai galėtų realiai pasiruošti sertifikacijai. Tuo tarpu UAB Standartų puokštė paaiškėja, turinti standarto sertifikatą ir tampa vienintele konkurso laimėtoja dėl to, kad vienintelė įvykdo reikalavimus. Taip valstybinė įstaiga sudaro sutartį su šia kontora, o jau ji perparduoda paslaugas bei prekes, kurias nuperka iš tų pačių eliminuotų įmonių. O atkatai aišku pasidalinami.

Tarp įmonių, kurias šitaip "aptarnauja" uab Standartų puokštė - labai gerai žinomos įmonės, dirbančios paslaugų ir prekių tiekimo valstybiniam sektoriui srityje.

Čia apie save rašė patsai Dirgėla

Šiaip jau labai protingas žmogus, žymus delecionistas, kartą pareiškęs, kad Vikipedijai užtektų kokio 100 straipsnių, o visus kitus galima ištrinti. Dar sklinda gandai, esą "Dirgėla" - tai visai ne pravardė, o pavardė. Sklando gandai neva tai buvo koks tai istorikas ar kas, bet niekas tuo netiki, kad toks komuniaga kažką išmanytų apie istoriją, tatai patvirti jum gali kiekvienas Tikras lietuvis. Žinia dar kad dirba Maximos apsauginiu, yra alkašnikas ir šiaip pašlemėkas, nelabai aišku, ką turintis bendro su Lietuvos intelektualų chata Vikipedija, nors pats ir teigia esąs Škotijos karalienė.


Žinomiausios mintys beigi citatos pasklidusios iš Dirgėlos klaviatūros

Šiaip blevyzgos

Apie Travelpediją (iš Pedivikijos skypės)

 • bl ta travelpedija žiūriu eilinis pipedijos avataras
 • atsiprašau o kokios kelionės be alkoholio?
 • šiaip manau tikslesnis pavadinimas būtų bredopedija arba briedopedija

Visokios citatos apie dirgėlą:

 • Apskritai stengiausi nesileisti į asmeniškumus, bet tu esi tiesiog šlykštus žmogus (iš komentarų vikipedijoj)


Diktatūrinis rėžimas

Taigi vatgi Vikipedijoje ir šiaip internetuose sklando gandai, kad Dirgėla beesąs Vikipedijos diktatorius, įvedęs ten dedovščiną beigi asmenybės kultą. Pasižymėjęs tuo, kad nemoka straipsnių rašyti, bet užgrūzina visus, kas tik parašo geresnį. Jaunesniesiems Vikipedijos dalyviams netgi naktimis sapnuojasii košmarai kaip piktas dėdė Dirgela trina jo parašytą straipsnį apie pokemonus. Dėl to gi, čia jau savaime suprantama, nėra vikipedų labai mėgstamas ir bent kelis kartus bandytas nuversti. Antidirgėlinės kampanijos pradininkas buvo gi patsai Didysai Lietuvos istorikas Turbo, dar žinomas kaipo Kęstutis Urba, pasibaisėjęs Dirgėlos, kaipo aiškaus komuniagos, antilietuviška veikla. Bet žymiausią indėlį į Dirgėlos nuvertimą tai jau įdėjo anoks Hugo.arg, katras du kart jį vertė, bet failino. Pipedijos žiniomis, prieš Dirgėlą nuolat rengiami sąmokslai ir tasai komuniaga beigi šiaip alkašnikas būtų seniai nuverstas, bet bėda, kad turi stogą Mituzą. Kadangi abu yra vienodi alkašnikai ir anatfabetai tai toks tokį dengia. Čia jau Pipedija gali pasakyti, kad visa tai pasibaisėtina! Yra netgi teorija, kad Dirgėla sukūrė naują religiją: dirgėlizmą. Kažkada buvo susipykęs su anokiu CD, tad iš ananiniminio IP jo puslapį pavandalino, kaipgi viešai prisipažino Skypėje. Tai pat nekartą buvo nuhakinęs juzerių akauntus (kartą netgi Žiedo, betgi Dirgėla pagrąsino banu, tad tas net žodžio neišstenėjo). Viešai Vikimedijos konferencijoje prašė uždėti jam karūną ir paprašė Velso, kad jam nusilenktų tris kartus. Žinoma, jog kažin kur Tauragėje nušovė legendinysai Nomadą beigi jo kūną paslėpė po žeme. Dėl viso pikto kad realiau atrodytų tai pasakė, kad jisai dėl krizės nusišovė prie Palangos tilto. Aišku, nieks nepatikėjo, bett ir nežino, kad Dirgėla jį nušovė!


Belenkiek Dirgėlos įsakymų

Belenkiek Dirgėlos įsakymų, kurie jau bene pripažinti oficialiais:

 1. Visada klausyk manęs, antraip valinsi iš tos nesveikų adminų bazės!
 2. Nebandai kandidatuoti į biurokratus, nes visus jau seniausiai pasiunčiau naxuj ir tu vienas iš jų!
 3. Keikis tik ant Hugo.
 4. Žodžiu, kuo daugiau mūvink blevyzgų, nes neįdomų be muilo operų...
 5. Tikėk tik manimi, o ne tais sušiktais Dievo įsakymais.
 6. Vikipedijoje būk tik dėl vaizdo, kam rašyt tuos nuobodžius straipsnius?
 7. Nekurk naudotojų puslapių, nebent ten įdėsi pimpalo nuotrauką.
 8. Nebūk per ilgai Vikipedijoje, nes prarasi humoro jausmą!
 9. Klonuok kiek tik moki...
 10. Šnekėk nesąmones.
 11. Nesilaikyk 1-10 įsakymų.
 12. Nesilaikyk 11 įsakymo.
 13. Nesilaikyk 12 įsakymo.
 14. Nesilaikyk 13 įsakymo.

...

1442567847892. Nesilaikyk 144256784781 įsakymo.
1442567847893. Neužknisk su naujais įsakymais.

Pimpalai

Kažkoks neaiškus informacijos šaltinis iš blogų teigia, kad būtent Dirgėla įdėjo į Vikipediją savo pimpalo nuotrauką, bet mes žinom geriau - tai Dammitas įdėjo į lietuvišką Vikipediją savo pimpalo nuotrauką! O Dirgėla tiesiog tą nuotrauką paskui įsidėjo į savo aprašymą! Mes būtume linkę manyti, kad tai kažkoks nesusipratimas, bet gėdingi faktai drasko akis!

Vikipedijos administratorius savo puslapyje demonstruoja kito Vikipedijos administratoriaus pimpalą! Tai nesuvokiama! Sklinda gandai, jog per prievartą Dirgėla nufotkino Dammito pimpalą, bet mes nelabai linkę tuo tikėti, bet mes dibilai, tad nežinia kaip čia yra.


Dar žr.


Dirgėla
yra vienas Pedivikijos
sąmokslininkų
Wikipetan2.png
Vikipedai ir vikipedikai

Diktatoriai: DirgėlaNomadMartynas Patašius
Kiti jų pakalikai: AtlantasDammitMea
Pieškasnukiai: PėstininkasSnookerisRokaszilHealeris (išmestas)
Šizofrenikai žemaičiai: Hugo.argVpovilaitisSamogitiaZordsdaviniAlgirdasBearasBroxCDCEOLapponItalasRencas
Neutralūs asmenys: HomoŽiedasAudriusa

Didysis Vikipedijos karasAntrasis Vikipedijos karasPedivikijos prezidento rinkimai