Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Diktatoriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Diktatorius)
Jump to navigation Jump to search

Diktatorius - tai šitaip vadinamas valstybės vadovas, katras savo galva vadovaujasi, o ne minios nesąmoningų nuotaikų klausosi. Taip kad paskui visokie demokratai būna labai pikti už tat, nes negali siautėti ir užsiimdinėti kuo papuola. Nes nėra nevaržomos laisvės įvairiems korupcionieriams bei kitiems vagiams.

Čia visgi reikia pasakyt, kad kokia tai vadyba šiuolaikinė sako, kad išties tai atvirkščiai, nes kai demokratija, tai tada visi mato tuos vagius ir gali rėkt, o kai diktatūra, tai tik vienas viską sprendžia ir tada jau su ta korupcija niekaip nesukovosi, ale čia jums kiekvienas stalinistas pasakys, kad prie ruso buvo geriau, todėl tai neteisybė.

Tarp diktatorių yra itin paplitęs narcisistinis asmenybės sutrikimas, ir dargi labai baisiomis, sunkiomis formomis - jie tiesiog reikalauja, kad visi juos garbintų, o kas negarbinama - būna ne tik baudžiamas, bet neretai ir nužudomas. Kita vertus, kartu su narcisizmu, čia neretai būna ir kitų sutrikimų - neretai visa tamsioji tetrada.


Pipedijai žinomi diktatoriai

Čia jau daug visokių diktatorių galima prisiminti, nes įvairiausių yra, tiek, kad tik ir nesuskaičiuosi, kiek jų buvo. Vienok dažnas diktatorius baigia gyvenimą ne sava mirtimi, nes būna užmušamas, o užtat kiti visgi baigia ir sava mirtimi, tai neretai po to visa diktatūra subyra.

Vat čia ir pažiūrėkim, kokį sąrašą padarysim iš pačių mums žinomiausių ir įspūdingiausių, tegul ir nepilną:

...tai dar jei ką praleidom, tai kaip įprasta papildykit kas nors.

Lietuviški diktatoriai

Lietuva gi irgi norėtų diktatoriais pasigirti, nes kaip gi kitaip, jei kitos šalys turi, o Lietuva neturi? Tai čia irgi porą jums lietuviškų diktatorių surasim, kad kažkaip galima būtų girtis:

  • Antanas Sniečkus - visiškas Lietuvos diktatorius, ištrėmęs ir išžudęs bent dešimtadalį lietuvių, ale kadangi sėdėjo SSRS, tai tik tas ir sutrukdė pasiskelbti jam absoliučiu valstybės galva
  • Antanas Smetona - išties tai buvo ne diktatorius, o labai demokratiškas žmogus, bet kadangi visokie komunistai vadina diktatoriumi, tai čia visvien pridėsim