Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Danija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Danija - populiari šalis, kur emigrantai iš Lietuvos plūstelėjo dar senais laikais, tiesa, dėl ribotesnės pramonės ir menkesnio poreikio pigiai darbo jėgai tenai kažkaip neįsitvirtino taip smarkiai, kaip daugely kitų valstybių.

Vienok Danija yra Skandinavijos dalis, nors išties ir ne Skandinavijos pusiasalyje. Čia taip pat, kaip Suomija yra tame Skandinavijos pusiasalyje, tačiau nėra Skandinavijos dalis, nors ir labai norėtų. Nors aišku labiausiai to norėtų Estija, bet ant šitos tai jau skandinavai padėję ir šalimi nelaiko.

O dabar grįžtant prie mūsų Danijos, turim pasakyt, kad tenais gyveno ir skurde nuo džiovos numirė Andersonas, kuris rašė pasakas. O štai šiais laikais Danija žinoma mums tuo, kad iš ten mūsuosna atkeliavo danų kiaulių fermos ir Lego.

Daugiau gi nelabai ir yra čia ką apie Daniją pridėt, na gal gi nebent tai, kad pas tuos ant raudonos vėliavos baltas kryžius, kas kelia minčių, jog anieji nori pamėgdžiot Šveicariją.

Dar primename, kad Danijos sostinė yra Kopenhaga - miestas, kur daug visokių žolės rūkytojų, nes už žolės rūkymą anie nebaudžia.


Danija ir Minecraft

Štai jums kažkokia tai Kopenhaga prieš ir po viso bombardavimo

Kartą, kokiais 2014 metais, Danija labai pagarsėjo, kai jos kopiją Minecraft žaidime padarė kažkokia ten "Geodatastyrelsen" kontora (žemėlapių ir geodezijos tarnyba), kuri veikė kaip kažkoks ten kažkokios daniškos ministerijos padalinys. Tai ta kontora užpirko resursų, priprogramavo kažką ir visos Danijos žemėlapį su visomis smulkmenomis, netgi su namų išvaizda ir medžiais, ir adresais, su viskuo tiesiog perkėlė į Minecraft, ir dar realiame dydyje[1].

Nesunku tuos danus suprasti, nes jie gi sukūrė Lego, o žinia gi, kad Minecraft - tai labai panašu, tik kompiuteryje.

Žodžiu, idėja turėjo būti graži, o kad niekas negalėtų nieko pridirbti, tai tame visame milžiniškame segmente buvo atjungtas dinamito naudojimas. Gi visa kita liko kaip ir kitur Minecraft - jei tik nori, gali ateiti ir daryti ką nori. Taigi, viso pasaulio Minecraft žaidėjai buvo pakviesti į tą minekraftinę Daniją.

Žinoma, ne tik turistai buvo kviečiami, bet ir mokiniai mokyklose ir darželiuose, nes visus Danija ėmė mokinti apie tai, kaip ten ką daryti,nes pamatė, jog Minecraft labai mokymams tinka. Žodžiu, visos mokyklos irgi ėmė naudoti Minecraft.

Ale po kelių mėnesių atsirado kažkokie 4chan ir Reddit veikėjai, kurie nutarė priburt - jie atrdado, kad nors danai ir atjungė dinamito naudojimą, jie per žioplumą neatjungė opcijos, kad galima naudoti dinamito karučius.

Taigi, tie prisikaupė dinamito karučių ir pradėjo naikinti ištisus miestus. Kadangi visgi teritorijos buvo didelės (visas modelis užima apie 1 terabaitą), tai užtruko daug ir visiškai visko išgriauti nepavyko, juoba kad ir ta valdiška agentūra ėmė atstatinėti. Kita vertus, visas tų griovimų intensyvumas buvo pakankamai geras, kad taip ir liktų dideli išsprogdinti plotai[2].

Štai taip ši šalis ir pagarsėjo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.