Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pravda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pravda logo.png


Čia, tikriausia, tiesos (Pravda) ieškotojams skirta propogandinė medžiaga, nesgi žinia, rusiškas žodis gi, reiškiantis melą, jei netikit kartais, tai ir žodyne galit pasitikrinti.

Pravda - gi išimtinai fluxinis leidinys, orientuotas gi išimtinai tik į nestandartinio, veržlaus ir kūrybingo mąstymo jaunimą. Dauguma naujais kampais pateikiamų temų atrodo tokių neįtikėtinų, kad kartais galvoji, kad skaitai Pipediją irba Pipedija rašo Pravdą - teisybę (tai čia jau savaime suprantama, kad ta tiesa - reliatyvi...)

Pravda viena minutė

  • O dar ten tokia iniciatyva, kai įdiegiamas naujas komunikavimo formatas - 1 minutė vaizdinės medžiagos, kurioje reikia atskleisti Pravdą. Smagus festivalis - konkursas toks jauniems kūrėjams. Tai čia galima įtarti, kad visokie nuobodūs serialai, didžiuliai propogandiniai laikraščiai ir nuobodžios politkų kalbos gali sutilpti į vieną minutę, tai žiūrovui patogiau ir smegenų taip neužpudrina, kaip menkavertės, keliaženklių taimkodų ilgumo informacijos paplavos.


Dar žr.

Pravda gausiai plinta printais irgi internetais - Pravda


Korupcija

Šiuo metu pravdoje galima paskaityti apie visus jų remėjus ir ji jau nebėra tokia aktuali kokia buvo anksčiau, nes kaip ir visur, kur slypi tiesa taip ir čia nutūpė korupcija..

Pipedija net Pravdoje!

Gi iškilmingai paskutiniam 2009 metų numery Pravda skelbia apie Pipediją, kad pastarosios pamišimas irgi šizofrenija neliko nepastebėta ir pakliuvo į Pravdos metų naujokų internetų nominacijas, kaipo matomai gal durniausias internetas ant Lietuvos, bent jau taip numanome[1]! Skaitykite Pravdą ir domėkitės!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.