Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogofermos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Blogoferma)
Jump to navigation Jump to search

Blogoferma - tai kai vienam serveryje krūva visokių blogerių susirenka ir daro gėdą sau patiems bei visuomenei, nesigėdindami to, ką pridarys. Prirašo kartu kliedesių, o paskui žmonės net nesupranta, kaip čia taip pasidarė, kai vienoj vietoj krūva visokių žmonių savo kažkokią grafomaniją rašo arba nuotraukas skelbia, kartais ir tokias, kur paskui gėdinasi, o kiti ir nesigėdina visai.


Svarbiausios blogofermos

Tai jau labai čia gilintis neverta, tiktai pavardint galim iš sykio visas, kur yra svarbios, gal tik kokią per užmarštį praleisdami, tai jei ką pamiršom, tai ir papildykit dabar pat:

  • LiveJournal - čia visokie neaiškūs, kurie rusiškoje blogofermoje gyvena, tai neretai kaip ir rusiškai rašo būna arba dar dažniau skaito, pseudointelektualai visi.
  • WordPress - šita yra amerikoniška ir populiari, tai visi čia įsitaisę jaučiasi kietais, mat turi WP blogą už dykai, o išties tai sėdi kartu vienoj vietoj su visokiu Kantu.
  • Blogspot - o čionais tai jau labiau atsilikėliai visokie, kurie nemoka kompiuteriaus panaudot, o dar ir panikės visokios, kur apie maistą rašo, dažniausiai supermamos įvairios.
  • Blogas.lt - tai čia jau daug mažvaikių sėdi, nebent per klaidą kokią koks būna, kad Kreivys įsimaišęs juokingai atrodo tarp visą vaizdą užstojančių reklamų.
  • Blogr - ogi čion tai socialinis tinklas, katrą hakeriai sukūrė, bendruomenę subūrė, o kas ten vyksta, tai ir nesuprasi, nes ten nėra visokių susenusių sukriošėlių
  • PoPo - ir šita tai išvis kažkoks skilimas tarp LJ ir blogosferos, katras savo esme nuteikia mintims, jog neaiškios machinacijos vyksta.
  • Tumblr - tai jau pati geriausia blogoferma be abejonės, tai čia nei kalbų nėra, nes ten aptikt galima ir nuotraukų su apsinuoginusiais kūnais, ir visas vaizdas labai gražus ir madingas, kaip kokie Apple kompiuteriai, tai čia yra ir PNN.