Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogr

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Blogr - taigis pati puikiausia ant Lietuvos iš visų blogofermų, dargi geresnė už PoPo, nes visa blogoferma kaip nedidukas socialinis tinklas, kur daug jaunimo ir bendravimo yra. Čia jau rekomenduojame be išlygų, nes čia projektas už gėrį ir ne šiaip sau koks, o su gerais jausmais padarytas, ir neužšiktas visokiomis reklamomis, kaip ne kurie kai kurie kur būna kad kartais ima ir kokia nors blogoferma viską pas save nusitaško.

Taip kad čia jei esate jaunas ir turite ką pasakyti, tai Blogr yra kaip tik jums idealiai tinkamas, nes jei nuesitite kitur kur nors, tai jau tokių privalumų nerasit, nes pavyzdžiui koksai Blogspot tai yra vien supermamos šmaikštašiknės, o vat pavyzdžiui WordPress tai sėdi ir siautėja Kantas, kuris visus užšika, o pavyzdžiui LiveJournal tai sėdi tik visokie senstantys entelegentai, kurie jau irgi išsilakstė ir perbėgo į PoPo, kuriame ne tik entelegentai dabar, bet ir išvis suvisam kokie tai troliai.

Taip kad čia Pipedija pareiškiai aiškiai: Blogr yra numeris vienas ant Lietuvos ir čia jau mums nepaprieštarausit, nes tai net ir Pipedijai viskas aišku.