Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kantas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Čia dar labai kad gražiau būtų, nes Kantas labai už LTSR yra nusistatęs, tai jei čionais ateis, tai jam gal labai patiks, kad toks gražus paveikslėlis jam įdėtas

Kantas - taigi anasai pridūrkas labai protingas ir entelegentiškas žmogus, dar žinomas, kaip Robert Mazit (taigi tiesiog kitas slapyvardis, katrą tasai skelbiasi savo bloge arba senoka sulietuvinta totoriška pavardė Robertas Mažitovas (aut.red)), kuris išaiškino ir paskelbė pedofilų sąmokslą, katras pagal jo surinktas schemas, schemeles ir kitus faktus besąs visuotinis ir neabejotinai užimantis ne tik visokias aukščiausias valdžios įstaigas, o ir visus vertelgas bei jiems prijaučiančius piliečius. Taip kad dabar visi jo dėka žinome, kad Lietuva - tai ne šiaip koks ten Kubilistanas, o tiesiog tikra Pedoliandija, nes netgi matomai Kedofilai pagal aną per durni, ir netgi jie matomai su pedofilais susidėję.

Taip kad štai jums kokios realybės būna. Tai čia dar turim pastebėti, kad visgi Kantas rašo žymiai rišliau, nei koks Karpienis, bet gi kita vertus, su juo palyginus, ir Labas, Lietuva atrodo visai nekaltai, rišliai ir nuosaikiai.

Taip kad dar reikia pastebėti, kad nerišlumas - tai dar nereiškia, kad čia Pipedija, nes nekurie kiti dar daugiau kliedesių rašinėja ir netgi juos laiko labai rimtomis kalbomis, o kai pasakai, kad durniai, tai ir įsižeidžia.

O tai dar kai parašėm, atėjo kažkoks anonimas ir ėmė taisyt, šalindamas pasisakymus apie tai, kad Kantas tėra kažkoks kliedesingas durnius. Taip kad čia matomai ant kokios nuospaudos užmynėm.

O dar Kantas agituoja už SSSR 2.0, kovoja su chemtreilais bei psichotronais, garina actą, greičiausiai rūko bintą, o taip pat nekenčia Andriaus Užkalnio, Rokiškio Rabinovičiaus, Algio Ramanausko, reptilijanų ir iliuminačių...


Kantas kalėjime

Anądien paėmė ir suėmė Kantą už tai, kad blogai elgėsi internete. Ilgai stebėjo, kol, galop, paaiškėjo. Dabar jam gresia viešieji darbai irba cypė. Tai - viena ryškiausių bylų lietuviškos virtualikos istorijoje.

Tai dabar atėjo pas mus Karpienis ir bando protestuot, kad Kubilistano teisėsauga susidorojo su laisvu žmogumi ir uždarė jį į kalėjimą. Taip kad ištrynėm viską, ką čia Karpienis prirašė, nes visada smagu ištrinti tai, ką Karpienis parašo.

Taip gi dar Karpienis skelbė, kad yra kažkoks Kanto išlaisvinimo komitetas įkurtas, tai jau numanome, kokia ten to komiteto sudėtis.

Upd. Gi nepaisant komiteto pastangų Kantą nuteisė pusantrų metų cypėn, taigi jisai tapo eiliniu pedofilų klano valdomos Lietuvos politiniu kaliniu[1].


Kanto imperija

Taigi anasai, aptemusiu protu nuo visų tų savo kleidėjimų, dabarties sugalvojęs plėsti savo įtaką ir pasidauginti kažkokius ten savo SEO reitingus, ėmė kurti Wordpress blogus vieną po kito, dargi labai džiaugdamasis. Taip anasai labai baisiai gyrė anokią Blogorama.lt, kad šioji platina jo tekstus, o dar paskui ėmė lįst gandai, kad ir Karpienis galimai besąs tiesiog šiojo klonas ant LJ, nors aišku, kad tokį kaip Karpienis pamėgdžiot tai jau nelabai tikim, kad pavyktų.

Taip kad dabarties įtariamai Kanto blogų imperiją sudaro visa šitokia krūva įvairių internetų, su visokiomis ten teorijomis vaizduojančių nepriklausomus tarpusavy, tačiau lengvai atsekamų pagal įvairius tarpusavio ryšius, sąsajas beigi tipines ir bukas rašybos klaidas:


Dar žr.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Kantas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!