Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Labas, Lietuva!

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Labas, Lietuva)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Čia Labas, Lietuva! Autorius taip save pasivaizduoja ant Tviterio. Edžio Tomkaus akvarelė.

Labas, Lietuva! - toks Blogas internetuose Wordpress`e irgi Tviteryje @labaslietuva. Ten toks Anonimas, iš konfų žinomas, kaip anoks Andrius, o dabar, pasivadinęs Andriumi (tikėkimes, kad ne Kubilius) rašinėja, o kaip teigia spauda, tai vardas-pavardė jo yra Andrius Burlėga, gyvenantis Airijoje ir ten kliedintis apie komunizmo gerovę.

Tai vat, ten toks labai jau radikališkas irgi tiesmukas Blogas, kontraversiškos temos, kai kurios, greičiausiai, nusižiūrėtos Laiko forumuose arba pas kokį Račą perskaitytos. Nu dar ten kometnuoja lankytojai gausingai, nuomones reiškiasi, bet, kai pagalvoji, kad sakydamas "Labas, Lietuva!", iškart išgirsti "Bliat", tai jau kažką reiškia...

Per savo durną galvą kadais šis personažas konfose kartą prasitarė, kad jo tėvai sovietmečiu gyveno ne kur kitur, kaipo "šalia Čiurlionio gatvės 5 kambarių bute" (šitai jis pateikė, kaip įrodymą apie tai, kaip visi tais laikais gerai gyveno). Ir paskui dar prasitarė apie tai, kad tėvai buvę "paprasti tarnautojai". Tai aišku visi ėmė išsyk klausinėti ir paaiškėjo - taip, ten buvo būtent toks LKP CK butas. Taip kad ir paaiškinti jo ligą puikiai galim: nelaiminga komunistų šeimos atmata, praradusi LTSR turėtas privilegijas.

O tai prieš kokius metus tose pačiose konfose aktyviai kvietė visus į Paleckiuko Frontą, tai aišku daug kam išsyk aišku pasidarė, kas ten per frontas...

Gandai gandeliai

Gi o dar galim prisimint, kad anksčiau dar konfose sklandė gandai, esą šitas patsai Andrius esąs ne kas kitas, kaip Nelabz, o bet tačiau netgi garsusis Nelabz kartą konfose vienareikšmiškai atsiribojo nuo šio, pareiškęs, kad su dalbajobais neturįs nieko bendra. Tai aišku, turint omeny, kad jau patsai nelabz yra visuotinai laikomas kriptopiderastu, neobolševiku irgi dalbajobu, tai toks jo atsiribojimas nuo kito kriptopiderasto, neobolševiko ir dalbajobo atrodo ganėtinai įspūdingai.

Tai mes buvome atradę, kad yra ir toks Andrius Burlėga, katras yra ŽŪM teisės departamento direktorius Andrius Burlėga, bet čia įtariam, kad gal ir du skirtingi žmonės neabejotinai, nors ką gali žinot...

Be to, minimasis Artūras Račas viešai aplojo Labas, Lietuva!, sakydamas, kad Autoriui "neturi būti leista galimybė viešai pasisakyti" (gal tas Autorius ne tuos žodžius laisvai naudoja...)

Įtariamąsis Labas, Lietuva! autorius. Nuotrauka iš slaptųjų Kauno prokuratūros failų.

Pipedijoje visi turi teisę pasisakyti!

O betgi kaip teigia žymusis žydų Filosofas, o ir šiaip pasaulinis XX-XXI amžiaus Filosofas (beje, bene vienintelis, naujaisiais laikais užsitarnavęs Filosofo vardą iš didžiosios raidės) Noam Chomsky (mūsuose dar vadinamas Noamas Čiomskis) - kiekvienam turi būti leista pasisakyti, nes pasaulėžiūra negali būti neteisinga, o gali būti tik nesutampanti, visos gi pasaulėžiūros - tai tik realaus pasaulio interpretacijos, vadinamosios gi "neteisingos" išties žymi ne neteisingumą, o tik tam tikrų visuomenės dalių ar individų konfliktą su kitomis visuomenės dalimis ar individais bei gali būti netgi išprovokuotos (arba sukurtos) "teisingosios" pusės. Ir visą tai žydas Čiomskis sakė, gindamas Holokausto neigėjų teisę pasisakyti tai, ką anie galvoja! Tai vat todėl mes, kaip ir Čiomskis, nepalaikome kai kurių valdžios atstovų bandymus įvesti cenzūrą! Laisvę nuomonei visiems, nepriklausomai nuo nuomonės!

Skandalas!!!!

Taigi kilo staiga siaubus skandalas, nesgi pasirodo, kad garsusis neobolševikas ir kriptopiderastas Labas, Lietuva! savo eilinio proto prašviesėjimo priepuolio metu bandė kadrinti žavingą blogerę Taprasme, apsireiškusią jam akyse, o paaiškėjo, kad išties jis tepaskaitė tenai straipsnį apie lachūdras, kur viską pritaikė sau, o taip savo galvoje išvedė teoriją apie savo nelaimingą meilę ir tada išdidžiai ėmė plūstis apie tai, kad čia jisai praspyrė garsią merginą, kurios išties nei akyse nebuvo matęs. Tai čia jau tikra virtuali meilė gavosi, tik kad vienpusiška!

Tai aišku, visai blogosferai iš to daug juoko, nesgi dar tokių cirkų pakoleikas dar nematėm, todėl mes ir skelbiame, kad Labas, Lietuva! yra mylimiausias Pipedijos personažas, savo žavesiu nesulyginamas ir puikiai tinkamas visokiems tyrimams beigi eksperimentams!

Eksperimentai kiekvienam

Taigi elementarus eksperimentas, katrą gali atlikti kiekvienas blogeris, norintis gerokai kilstelti savo reputaciją, pakelti savo blogo lankomumą bei tikėtina, susilaukti komentarų iš paties Labas, Lietuva! - tai parašyti ką nors apie kriptopiderastus ir komunistus, pateikiant pavyzdžiu tą patį Labas, Lietuva! ir paminint šįjį, kaip tipinę analinę bezdžionę - nei neabejojam, kad susilauksit puikios reakcijos!


Labas, Lietuva! suimtas

Štaigi atvykęs į Lietuvą, buvo suimtas čia pat aerouoste, kai paaiškėjo, kad būtent jisai paskleidė internetuose klaikią nuotrauką su Andriumi Ūsu ir užrašu, kad "pedophile still alive". Tai vat prokuratūra ir iškėlė bylą, kurioje Andrius Burlėga kaltinamas diskriminacija, nukreipta prieš seksualines mažumas - pedofilus. Tai čia jau visai nieko nesuprantam. Jam iš karto atėmė visus dokumentus, o po mėnėsio gražinę uždraudė palikti Lietuvą kol neišsiaiškins. Tai pat yra žinoma, kad įsigandę pedofilų, Andriaus atsisakė visos giminės ir, išguitas iš visų namų, jis buvo priverstas bomžyne mėnesius praleisti.

Kaščenitai pataria

Kaščenitai pataria perkelti personažą į muziejų, kaip ryškų nesėkmingos terapijos atvejį.


Labas, Lietuva!
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!