Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dalbajobai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Vienareikšmiška dalbajobė atlieka smegenų savikrušos aktą

Dalbajobai - tai čia rusiškas žodis, negražus labai, panašiai, kaip ir "naxuj", todėl nerekomenduojam. Čia jo prasmė tokia, kad žmogus su dalba (anoks gelažinis strypas betono daužymui) išsimuša sau smegenis. Ar tai kažkas panašaus. Tiesa, su dalba sau smegenis iškrušti labai sudėtinga, tai dažnas šitą procesą kaip nors pasitobulina, pvz., su kokiu nors elektriniu grąžtu ar kitais būdais.

Tai kai sakoma, kad kas nors dalbajobas yra, tai čia jau nieko gero matyt apie tą žmogų nepasakoma...

O dar kaščenitai šito žodžio kilmę paaiškina paprastai, esą nuo seno žmonės žinojo lobotomijos pasekmes, tad šitaip ir paaiškindavo, kodėl gilią smegenų traumą patyrę asmenys esantys tokie puspročiai...

Žodžio vartojimo pavyzdžiai visokie

  • VLKK yra dalbajobai, jie sau smegenis dalba iškrušo...
  • Seimas yra dalbajobai, jie sau smegenis dalba iškrušo...
  • Vyriausybė yra dalbajobai, jie sau smegenis dalba iškrušo...
  • Audi vairuotojai yra dalbajobai, jie sau smegenis audine iškrušo...