Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


SSSR 2.0

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Labai dvasinga SSSR 2.0 ateitis - tai kaip tikra šikna kiekvienam SSSR nekentėjui, nes matyt taip ir yra, nes kas gi čia blogo?

SSSR 2.0 arba kaip kalbainiai sakytų, tai TSRS 2.0, o originalo kalba tai bus СССР 2.0. Nagi kažkoksai Kantas ilgai šitą kliedesį skleidė, o paskui dar žadėjo, kad visiems ateis laikas, tai kai bus tas naujas SSRS, tai visus į kalėjimus kažkokius susodins, o gal ir dar ką geresnio padarys, kad landsbergistai būtų ten, kur reikia.

Tai šitą mintį daugelis palaiko - o štai ir Kantas, ir Matrica Lietuvoje, ir kažkas sako, kad koksai tai sambūris Būkime Vieningi gal netgi turi bendų gerbėjų, o jau be abejonės - tai tokia Rusų sąjunga turėtų palaikyti, nes tenai gi ir didysis ideologas Valerijus Ivanovas yra. Ogi ir patsai Jurijus Subotinas agituoja, kad Lietuvai su Rusija ir Baltarusija būtų susijungti geriau.

Aišku, kad SSRS 2.0 - tai puikus projektas, todėl tas idėjas po truputį rems Pirmas Baltijos Kanalas, kuris vienintelis skleidžia teisibę ir tikrą giliai dvasingą rusiškumą.


Apie tai, kaip bus SSRS 2.0

Pipedija pasikonsultavo su visokiais besigilinančiais į tas SSRS 2.0 idėjas, tai ir išsiaiškino kaip bus arba kaip turėtų būti tenai viskas sutvarkyta. Tai todėl dabar jau aišku, kodėl visokie konservai begi kiti liberalai dreba ir bijo dėl savo kailių ir šitaip rūpinasi bei piktinasi ta gražia naujos SSRS atkūrimo idėja.

Aišku, kad jau kai ateis antroji SSRS, tai tų klaidų, kurias darė per pirmąją, nekartos ir jokiai ten demokratijai vietos nebus numatyta, nes visa praktika parodė, kad Josifas Stalinas buvo per švelnus ir pernelyg mažai iššaudė, tai dėl to ir atsirado perteklius įvairiių liberalų ir demokratų, leidžiančių šnekėti sau ką papuola.

Užtai abejonių jau nekelia, kad Sibiras visus sutalpins, o taip pat ir šaudoma bus be gailesčio - greičiausiai važiuojant gatvėmis ir iš kulkosvaidžių per visus, kad neliktų nei vieno gyvo. Tai vat tuos, kur bus negyvi - juos ir veš į Sibirą. O kas liks gyvi - tai matyt kad tiktai tie, kas dabar palaiko ir visokeriopai remia SSRS 2.0 idėjas.


Kita SSRS 2.0 priešistorė

Išties gi visas šitas SSSR 2.0 judėjimas dar žinomas kitu pavadinimu - "Sut Vremeni" (rus. "Суть времени", išvertus - "Laiko esmė"). Judėjimą apie 2010 metus nuo kažkoio rusiško TV šou pradėjo anoks Sergej Kurginian, buvęs aktorius, o į sovietmečio pabaigą - KGB bendradarbis, kietos rankos aktyvistas, vienas iš Pabaltijo blokados iniciatorių, SSRS KGB pirmininko Vladimiro Kriučkovo draugelis ir taip toliau.

Taigi, anas Sergejus Kuriaginas ir susigalvojo, kad stiprėjant Rusijos režimui ir kitam KGB veikėjui Vladimirui Putinui sėdint valdžioje, reikalingas ir radikali, ir kartu viešai lyg ir nepriklausoma grupė puspročių, kurie būtų smarkesni, nei Jedinaja Rosija. O kad jau valdantieji darė tokias organizacijas, kaip Naši, tai ir Kuriaginas tuo užsiėmė.

Skirtumas tik toks, kad jei į Naši putinistai renka visokį buką fašistuojantį jaunimėlį, tai į SSRS 2.0 renkami visokie sukriošę, bet irgi fašistuojantys komunistai, svaičiojantys apie tai, kad prie ruso buvo geriau.

Tai štai tam reikalui ir buvo sukurta laida "Sut Vremeni", per kurią nuolat buvo agituojama atkurti SSRS, su vedančiąja rusų tauta priešakyje, komunizmu ir padidintu dvasingumu. Aišku, laida gavo finansavimo ir dabar jau judėjimas plečiasi, bandydamas steigti iš visokių komunistinių atliekų įvairias putinistines grupeles įvairiose užsienio valstybėse.


Dar žr.