Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kreivys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kreivys, o ne koks nors slešas, nors VLKK ir reikalauja sakyti pasvirasis brūkšnelis arba pasviras brūkšnys, dėl ko daugelis sako, kad čia kalbainiai stovi taip keistai pasvirę, lyg būtų ko tais apsiriję, nes šitaip kadaise dainavo tokia grupė Antis. Tai kaip sakant, kreivas dalykas, tik neaišku, į kurią pusę.

Įvairiarūšiai kreiviai visokiuose stoviuose

Dar kiekvienas durnius žino, kad slešai būna du - paprastas arba forvardinis slešas (forward slash ar tiesiog slash) ir atbulas arba atgalinis (bekslešas - backslash, backward slash), gi kalbainiai nesusigaudydami, kur galas, o kur priekis, siūlo čia skirstyt į kairiuosius ir dešiniuosius, sakant "į kairę pasviręs pasvirasis brūkšnelis" bei "į dešinę pasviręs pasvirasis brūkšnelis", o dar su tais brūkšneliais tai šiaip tai juokina visus, nes taip jau paskaičiavus, tai tų brūkšnelių gyvas galas - ir kreivasis brūkšnelis, ir trumpasis brūkšnelis, ir ilgasis brūkšnys, ir minusas, ir I raidė, katra irgi brūkšnelis, ir vertikalusis brūkšnelis, ir pabraukimas, ir dar toks viršutinis brūkšnelis, katras kaip pabraukimas, bet atvirkščiai, ir dar visokių kitokių yra.


Kreivys tapo pirmakreiviu dešiniakreiviu

Tai čia jau po visų tų politinių peripetijų ėmė ir išlindo, kad išties gi liaudy vadinamas ne koks brūkšnelis, o Kreivys, o ir ne visokie ten pasvirieji ar dar kokie, o dvi rūšys - slešas - tai dešinysis kreivys, o bakslešas - tai kairysis kreivys, o dar geriau - tiesiog kreivys arba dešiniakreivis, ir kairiakreivis. Taip kad ir ministras Dainius Kreivys štai tataipgi įsirašė lietuvių kalbon, kas nedaugeliui tepavyksta.

Dar kiti teisingai pastebi, kad jokių čia kairių ir dešinių nėra ir neturi būti, nes turi būti visgi priekis ir galas, taip kad teisingai ne kairysis kreivys ar kairiakreivis, o atbuliakreivis, tuo tarpu ne dešinysis kreivys ar dešiniakreivis, o tiktai pirmakreivis arba priekiakreivis, ką dar galima sutrumpint ir tart kaip priekreivis.


Dar žr.

Dar taip pat pastebim, kad garsusis Slešdotas vadintinas ne jokiu ne slešdotu, o tiktai kreivataškiu arba taškiakreiviu.