Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dainius Kreivys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Aptekęs melejonais Dainius Kreivys visada kreivai žiūrėdavo į išmaldos prašančią varguomenę

Dainius Kreivys - taigis kažkada buvęs jaunasai ūkio ministras, neaišku, iš kurei atėjęs, alegibetginutataijauvisai kaip pakraupijo visus senus nomenklatūrininkus, susigalvojęs diegti savo kažkokias ten centralizuotų pirkimų sistemas, taip kad dabar jau ir nusipirkt nieks nieko negali, o tataigi dar ir visi viešieji pirkimai kaip ant delno, ir pabandyk ten kažkokias keistenybes į projektą kokį įkalt, taip kad niekam neužkliūtų...

Taipgi, kad ir spjaudosi dabar kas papuola, tai gero žodžio apie šį ministerį neišgirsi gal jau ir nei iš vieno, nes nu kur tai matyta, kad kažkas trukdytų atkatus ir pakišas imt!

Taigi dar vat Kamsamolkė atrado kad Kreivys gi prisiskaitė Da Vinčo kodų ir dabar bėgioja jisai po Opus Dei pamaldas, kur jisai renkasi savo parankinius[1]. Neypatingai aišku, kame čia nusikaltimas, bet matyt vis tie viešieji pirkimai koją kiša... Be to gi, kalbama, kad Kreivys pasirodo gi yra ministru apsimetęs vienuolis-žudikas, katrasai nužudė Kedį bei Ūsą[reikalingas šaltinis]. Ir dar pasirodo ne toks biednas gi - teturėjo keletą kuklių melejonų tereikėjo ministeriu patapti, kai egzpertai jų jau suskaičiavo 170 - tai dabar ir aimanuoja varguomenė prieš tuos melejonus čepsėdama[2].

Kadaise Dainius Kreivys turėjo dar ir savo blogą, tai visi šaipėsi, kad ant blogas.lt, tai matyt neapsikentęs, persikėlė viską ant Blogspot, ale ir dabar visi šaiposi, nes čia jau lietuvybės tokios, kad netgi kalbainiai nesuprastų kartais, ką reiškia tokie užrašai kaip "apsiverčiančių nuotraukų išklotinės rodinys" ar kokie nors panašūs. Ale visvien gi blogeris, nesigauna šito fakto paneigti.


Neatsistatydinsiu ir viskas baigėsi, kaip visada

Betgi kaip čia bebūtų po skandalėlio ant skandalėlio, būto ar tik runkelių augintojų sąmonėje subrandinto ir filadelfijų graudžiai apdainuotų, Grybauskaitės smarkiai pabartas Kreiviui beliko tik ištarti "Neatsistatydinsiu ir viskas"[3]. Ir kaip čia bebūtų koks precendentas gi bus sudarytas? Galgi toks, kad tik bėdžius visiškas tegalės ministeriu patapti? Ir buvo kaip būti privalo - praūžus Kreivio-Plytniko detektyvo premjerai Kreivys ištarė "taip visiems bus geriau". Atsistatydino Kreivys, ale iškart ėmė Kubiliui savo niekingus patarimus barstyti. Barsto sau, ir socdemus pašiepinėja[4].


Dar žr.

  • Ogi Dainius Kreivys ne kitaip, betgi įsirašė lietuvių kalbos gramatikon, pasivadinęs tiesiog Kreiviu, o tada dar išlindo, kad kreivių yra dvi rūšys - kairieji bei dešinieji...
  • Dainiaus Kreivio blogas - http://www.kitukampu.com/


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.