Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tumblr

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tumblr - ogi anokia irgi blogoferma, tiktai kažkokia su iškreiptu padarymu, nes kaip tai miglotai primena kažkokį Twitter ant steroidų, nes viskas būtų kaip ir šitame, bet tekstų ilgio ribojimų nėra, galima nuotraukas dėti, filmus visokius ir taip toliau, ir taip toliau. Taip kad savo navarotais beigi patogumais pats populiariausias dabar trendas arba kaip kiti sako - tai mada.

Betgi yra vienas trūkumas, kad už kažką ten užsišikęs Google niekad neranda jokių Tumblr blogų ar blogerių paieškoj, nes esą ten kažkokie repostai ir pasikartojantis duplikiuotas kontentas ištisai, o taip ir yra gi, nes Tumblr savo esmėmis tai gi išties ne tikra blogoferma, o tiesiog socialinis networkas kažkoks, tiesiog išplėstas iki blogų patogumo. Tai ir gaunasi todėl, kad visi vieni kitus tik repostina, rešarina, o nieko naujo neprikuria.

Taip kad aišku čia dar galim prisiminti, kad LiveJournal irgi panaši buvo blogoferma, bet kai sukurta dar tais laikais, kai Leninas gyveno, tai jau dabar degradavusi tiek, kad ten tiktai tokie seniai, kurie Leniną gyvu atsimena, tai tik tokie ir yra. Tfu tu, čia susipainiojom gal, nes turėjom omeny ne Leniną, o Brežnevą.

Bendrai tai jei jums nerūpi rašyti nieko protingo, o tik selfius platinti - tai gal jums ir tiks tasai Tumblr. O jei kažko geresnio norite ir ruošiatės ką nors protingo kartais parašyti - tai jau prireiks kokio nors WordPress.