Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rolandas Paulauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rolandas Paulauskas - gi garsusis signataras, kuris buvo ir žymusis garsiosios Tautos pažangos partijos vadas, dar tiek garsus, kad iki šiol jį prisimena visi, kas tik geresnę politinę atmintį turi. O ir tą partiją visi prisimena, kas atsimena. Ir vis kažkaip kai būna, kad prisimena kas nors, tai būna kad krenkščia ir labai plūstasi keiksmažodžiais.

Ta vat Rolandas Paulauskas buvo šiosios partijos lyderis. Paskui dar jis buvo koksai tai kandidatas į prezidentus, o gal ir ne kartą net, o taip pat buvo kažkokios Liaudies partijos lyderis, o ir negana to, dar ir kažkokio Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo veikėjas, ir dar kažkas, ir dar kažkas. Gerai nei nežinom.

Mums tai labai patiko Rolando Paulausko kalbų klausytis vienu metu, nes iš tų kalbų tai tik viena asociacija mums kildavo - apie tai, kad kur tai slypi čia antagonistiniai kliedesiai, bet kadangi mes nesam psichiatrai, tai diagnozių čia nedaliname ir visu tuo netikime, nes tai tikra teisybė, kad sąmokslas visur, o blogieji Vakarai kovoja prieš geruosius Rytus!