Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Borisas Dekanidzė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Borisas Dekanidzė - toks mielas vaikinas, protingas atrodo, o jį už grotų pasodino, o dar nušovė paskui... šiaip žiauriai į Šeldoną iš "The Big Bang Theory neša, ne?

Borisas Dekanidzė - garsiausias Lietuvos nusikaltėlis ever. Vienas iš Vilniaus Brigados vadų, nors ir ne patsai didžiausias gal. Tapo paskutiniuoju žmogumi mūsų šalyje, nuteistu mirties bausme - už tai, kad organizavo žurnalisto Vito Lingio žmogžudystę.

Mirties bausme Borisas Dekanidzė buvo nuteistas 1994 rudenį, o jau po 4 dienų po nuosprendžio paskelbimo buvo įvykdytas įspėjamasis teroro aktas Ignalinos AE - netikėtai sustabdyti abudu reaktoriai. Informaciją apie Georgijaus Dekanidzės rengiamą teroro aktą Lietuvos teisėsauga gavo dar likus dienai iki galutinio teismo posėdžio - vokiečių žvalgyba pranešė, kad atominė elektrinė paruošta sprogdinimui, keli darbuotojai papirkti, o elektrinėje jau yra dideli sprogstamieji užtaisai.

1995 pagal oficialius duomenis Borisui Dekanidzei buvo įvykdytas mirties nuosprendis. Pagal oficialius duomenis - specialiame Latvija mikroautobuse, kuris su Borisu Dekanidze nuvažiavo kažkur prie viešbučio "Vilon", ten sustojo šalikelėje ir padarė savo darbą. Tai čia oficialūs duomenys tokie. Tai čia Pipedija tik retoriškai klausia: ar jūs tikite tokiu briedu, kaip kažkoks mikrobusas, kuris iš Lukiškių nuveža kalinius kažkur prie kažkokio viešbučio, kad mirties bausmę įvykdyt?

Neabejotini įtarimai sklando tokie: po to, kai Georgijus Dekanidzė pademonstravo, kad pilnai gali šeimininkauti atominėje elektrinėje, o teisėsauga nieko padaryti negali, slaptas sprendimas, priimtas teisėsaugos - atiduoti Georgijaus Dekanidzės sūnų tėvui, su sąlyga, kad Vilniaus Brigada bus panaikinta, o pats Borisas Dekanidzė išvyks iš šalies.