Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prezidentas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Prezidentė)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Prezidentas išties yra prezidentė - Dalia Grybauskaitė, katroji atrodo kaip tikra geležinė moteris, tik aišku daugelis jau čia klausia, ar tik nebus kokių rudų dėmių, kokias rūdys palieka, betgi bene vienintelis Zigmas Vaišvila ten tų dėmių kapstė.

O tai dar prieš prezidento rinkimus ir išsyk po jų tai daugelis šaukė, kad šioji ne tai ko tais neišmano, ne tai kažką, tiktais vienintelė Pipedija viešai ir atvirai, likus iki rinkimų dar keliems mėnesiams viešai ir atvirai sveikino Dalią Grybauskaitę su išrinkimu į prezidentes ir sakė, kad jokių abejonių nei nėra ir nenumatyta, nes ir taip viskas aišku, kas bus į prezidentes paskirta.

Tai vat taip ir buvo, kaip ir sakėm, taip kad matote, kad nors Pipedija ir briedus rašo, bet pasitaiko aklai vištai grūdas.


Pipedijos žinomi Lietuvos prezidentai

Tai aišku, dar jei pažiūrėsime, kokie faktiniai Lietuvos prezidentai buvo, tai aišku gali ir skirtis tas sąrašas, tai mes čia žinoma tiksliai pasakyt negalim, nes čia ta jūsų paralelinė visata visai kitokia.