Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gitanas Nausėda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kadangi gerbiamas jo ekscelencija Gitanas Nausėda yra valstybės vertybė, tai visi turi tai matyti, todėl per renginius, jei tik būna lietus, Gitanas Nausėda turi būti po skėčiu, o kiti - turi būti be skėčio, kad matytųsi, kokie jie yra nevykę.
Gitanas Nausėda džiaugiasi kartu su Egidijumi Dragūnu, nes matyt labai džiugus šitas jų susitikimas.

Gitanas Nausėda gi dabar jau prezidentas, nes laimėjo 2019 prezidentų rinkimuose, nelabai smarkiai aplenkęs Ingridą Šimonytę, katroji panašiai aplenkė Saulių Skvernelį. Tai dabar Gitanas Nausėda bus vietoje Dalios Grybauskaitės.

Labai piktas kažkoks apžvalgininkas rašė, kad buvo prezidentė su kiaušiniais, tai dabar prezidentas bus be jų, tai paskui dėl to buvo daug triukšmo, kaip čia taip būti gali. Bet tai apkalbos ir netiesa, nes visi puikiai žino - tauta gali nuspręsti geriausiai ir todėl geriau žino! Dar kiti aiškino, kad jis esąs narcizas, bet nu čia jau išvis nesąmonė, nes narcizas - tai ne žmogus, o gėlė, ką jūs čia suprantat...

Dar Gitanas Nausėda turi žmoną - Diana Nausėdienė kažkokioje proftechninėje dėsto tarptautinį protokolą, nes turi apie tai daug žinių, nors niekada su protokolais diplomatijoje ir nedirbusi. Tai gal todėl, kad taip gerai žino viską, į Gitano Nausėdos inauguraciją užsienio valstybių vadovai nebuvo pakviesti, ir netgi ambasadoriai nebuvo pakviesti - nes viskas Lietuvai, kam čia tie užsieniečiai!

Gitano Nausėdos politika

Gitanas Nausėda pasižymi ypatingai stabilia politika, kuria bando pralenkti netgi garsiojo Prietaiso neprognozuojuamus svyravimus. Neabejotina, kad visada galima pasikliauti didžiai gerbiamo jo ekscelencijos prezidento nuomone ir jos stabilumu dėl bet kokių dalykų. To įrodymai yra akivaizdūs, neginčijami ir visur matomi.

Štai tokia jums čia citata iš Gitano Nausėdos pasisakymo, buvusio 2021]] metų lapkričio 10[1]:

„Po rinkimų visa Europos Sąjunga, o ne atskiros jos valstybės, paskelbė, kad rinkimai yra neteisėti, neskaidrūs, jų rezultato mes nepripažįstame, vadinasi, A.Lukašenka yra nelegitimus Baltarusijos vadovas. Europos Sąjunga nesikalba su vadovais, kurie yra nelegitimūs.“

Ir žinoma, stabilioji Gitano Nausėdos nuomonė buvo ypatingai stabili ir nekintama nepilną savaitę, nes tai stabiliausią nuomonę turintis prezidentas.

Todėl štai jums citata iš Gitano Nausėdos pareiškimo, buvusio 2021 metų lapkričio 16[2]:

„Manau, kad yra galimybių išspręsti krizę kreipiantis ir į poną Lukašenką, kaip ką tik tai padarė Angela Merkel. Mes turime kalbėtis su žmogumi, kuris atsakingas už tai, kas vyksta pasienyje.“

O kai dėl taip besisukiojančios politikos prasidėjo triukšmas ir skandalai, tai tada Gitanas Nausėda aiškiai viską visiems paaiškino, taręs savo Facebook paskyroje tiesiog paprastą frazę[3]:

„Kalbėtis nereiškia derėtis.“

Tai jau aišku čia paskui kilo visoks aptarimas, kaip tai kalbėtis nereiškia derėtis ir koksai tas kalbėjimasis be derėjimosi ir taip toliau.


Visokie kiti Gitano Nausėdos ir susijusių bei nesusijusių asmenų posakiai

Kartą 2022 metais užkilo šildymo kainos, tai tada visokie konservatoriai siūlė įvesti kompensavimus už šildymą. Tai tada Gitanas Nausėda maždaug taip bylojo:

  • Tačiau, jeigu kalbame konkrečiai apie PVM lengvatą už šildymą, žinote, tai truputį panašu į „nabašnyko“ pašlakstymą žaliąją arbata, nes iš esmės tas pasikeitimas įsigalios nuo kito šildymo sezono ir, pagal nesudėtingus paskaičiavimus, padės sutaupyti 5–6 eurus.[4]

Paskui po kiek laiko Gitanas Nausėda pasiūlė kažkokias panašios rūšies NPD padidinimo kompensacijas kažkam, tai tada toksai Mindaugas Lapinskas pas save parašė jau apie Nausėdos pasiūlymus:

  • Tai lyg šlapinimasis į kelnes tam, kad sušiltum[5]

Tai tada visi aptarinėjo, ar nebus čia tas šlapinimasis kaip tai susijęs su žaliąja arbata.


Senos žinios apie Gitaną Nausėdą

Gitanas Nausėda - taigi SEB banko ekonomistas buvo, pakolei savo kabomis nepasiekė to, kad ėmė ir save įtikino siekti Prezidento posto, tai 2019 prezidento rinkimuose žada dalyvaut, nors ir nežada kažkokios rišlios programos.

Anksčiau garsėjęs miglotomis ekonominėmis prognozėmis, kuriomis nieko neišprognozuodavo, bet užtat ir niekur nesusimaudavo, dabar gi Gitanas Nausėda miglotai kalba apie politiką, nes atrodo kad politinio supratimo apie vietinius Lietuvos reikalus turi maždaug tiek, kiek žvirblis apie laikrodžius.

Jau spėjo Gitanas Nausėda ir pagarsėti tuo, kad pasiūlė rengti kažkokį referendumą, kur visa tauta turėtų nuspręsti, ar gėjai yra gerai, ar blogai - taip ir būsią išspresta ta gėjų teisių problema, daugumos nuomone. Tai iš tokių pasiūlymų jau pas apžvalginikus atsirado aiškus suvokimas, kad demokratiją Gitanas Nausėda supranta irgi paprastai - kaip dauguma nuspręs, taip su bet kokia mažuma ir susidoros.

Nors kol kas rinkimų laimėtojas dar visai ir neaiškus, atrodo kad niekam nekliuvęs Gitanas Nausėda dar visai neseniai atrodė gerai. Ale jau dabar gi kai kurie sako, kad Nausėda - mušta korta ir galės džiaugtis, jei sugebės bent jau Aušrą Maldeikienę prisivyti, nors šioji, atrodo, nei į antrą turą praeit nepretenduoja.

Pipedija čia pataria visiems: jei nesat politikoje, tai nebūkit svaigalais, kurie prisifantazuoja sau prezidentų, nes tada aplinkiniai aiškiai pamato, kad narcizai esate.

O dar buvo kažkokia istorija, kai Gitanas Nausėda pasistatė namą kažkokiame parke, kur žmonės vaikšto, po kažkokia tai atodanga Pūčkorių. Tai pasku ibuvo teismai ir liko jis išsiteisęs tą namą, nors ant jo užsišikę kokie tai valdininkai aiškino, kad pasistatė jis stiklinį kubą vietoje ten buvusio šiltnamio[6].


Dar žr.

Čia dar yra kažkokių tai nesusijusių straipsnių, kurie kažkuo panašūs pagal pavadinimą, o gal ir dar kaip nors:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.