Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lapkričio 10

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Lapkričio 10" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Lapkričio 10 - tai mėnesio Lapkričio diena, kuri yra žymima skaičiumi 10. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Lapkričio 10 diena dažniausiai būna kartą per metus, Lapkričio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Lapkričio 9 ir prieš Lapkričio 11 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1355 metais kažkokie studentai iš paties Oksfordo primušė kažkokį smuklininką, kuris skiedė alų, tai užtat baigėsi viskas tuo, kad muštynės peraugo į muštynes su šiaip kažkokiais miestiečiais, o galų gale dar įsikišo miesto sargyba ir visai jau galų gale gavosi 63 studentai ir 30 miestiečių užmuštų, o dar belenkiek sužeistų. Todėl geriau reikia padorų alų gamint, o ne skiest ir šiaip viskas turi būti padoriai, nes maža ko gali būti
  • 1837 metais numirė Puškinas, kuris kažkokiose muštynėse buvo nušautas į jį panašaus tipo. Gal ir neblogai, nes su savo kliedesių teorijomis apie tai, kad lietuviai yra rusai ir netgi kalbantys rusiškai, o tiktai lietuvių kalba yra kažkokių skolinių privelta ir reikia lietuvius perauklėti - tai jau visus užknisęs buvo, taigi gal ir neblogai.
  • 1915 metais buvo įkurta Amerikos lietuvių tautos taryba, kuri išsyk ir pasiskelbė savo tikslu atkurti Lietuvos valstybę
  • O štai 1956 metais visokie komunistai su parama iš SSRS išžudė tuos, kas Vengrijoje buvo sukilę


Dar apie Lapkričio 10

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Lapkričio 10: