Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


FlyLAL

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Iš kitų pasaulio aviakompanijų FlyLAL išsiskirdavo ypatingomis venerinėmis spalvomis
Vienok iš LAL šita kontora paveldėjo nemažai visai gerų maršrutų, kaip ir baisiai sunkiai gaunamų laiko langų svarbiausiuose Europos aerouostuose, bet kai bankrutavo, tai aišku, kad visus išsyk prarado

FlyLAL taigi buvo visos Lietuvos pasididžiavimas, pakolei neapsibankrotino netikėtai, su dideliais triukšmais bei reikalavimais, kad valdžia imtų ir už kažką sumokėtų. Tai aišku, kad buvo gudrus žingsnis, nes jei valdžia nesumokės, tai aišku, kad kalta, jog pusę metų Lietuva be susisiekimo su pasaulio, o jei sumokės, tai aišku, kad kažkas pinigų nemenkai gautų galimai.

Tai paskui netyčia gavosi, kad kažkaip ten apsibankrotino dalis to FlyLAL, o kitos kažkokios susijusios dalys pasiliko pelningomis firmomis ir tik FlyLAL teapturėjo nuostolius. Tai kokia tai valdžia dar keikėsi, kad kels kažkokią bylą, bet tačiau kažkodėl jokios bylos taip ir nesigavo ir niekas neliko už nieką nubaustas, nes visi buvo nekalti, nors ten koks tai Gediminas Žiemelis esą buvo susijęs, katras Vidmanto Žiemelio sūnus gal[1].

O dar FlyLAL stiuardesės nešiojo išimtinai šlykščios vimdančios ružavos spalvos uniformas, panašias į maišus

Tai dar atsimena daugelis, kad prieš tai, dar 2005 buvo kažkokiai neaiškiai privatizuota kita aviakompanija, užvadinta Lithuanian Airlines, taip pat dar žinoma, kaip Lietuvos Avialinijos arba sutrumpintai LAL. Tai vos keli metai po privatizacijos teprabėgo ir gavosi taip, kad kontora ir užsilenkė, nors pakolei buvo valstybine, tai visai sėkmingai dirbo ir netgi buvo pelninga. O paskui jau buvo kažkokia vėlgi keista FlyLAL Charters, katra kažkaip pasidarė iš tų su FlyLAL susijusių gabalų, kurie nebankrutavo kažkodėl. Tai paskui ta kontora užsivadino Small Planet Airlines.

Tai aišku, kai dabar Lietuvoje atėjo tokie Ryanair bei gi Wizz Air, tai nekas dabar jau bus buvusiam to bankroto palikimui, nes konkurencija tiktai aštrėja...


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.