Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algis Čaplikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algis Čaplikas

Algis Čaplikas - kadaise buvo įvairus ministras, bet dabar teliko kažkoks veikėjas Vilniaus savivaldybėje, kartu su Zuoku. Tai eina ten kažkokias pareigas Zuoko partijoje ir nieko jau nebereiškia...

Algis Čaplilkas, matote, toksai. Buvo kažkoks įtartinas valdinikėlis - iš pradžių buvo paulauskininkas, paskuj staiga apsiskelbė liberolu, o tiksliau gi liberalcentristu, Aplinkos apsaugos ministeriją pavertė tiesiog Aplinkos ministerija (nafig saugoti, geriau porceliuoti, eksploatuoti ir miškus lenkams pardavinėti!) Dabar sako, kad ir Sveikatos apsaugos nereikia - tebūnie sveikatos ministerija! Tebūnie taip, taupykime pacientų sąskaita, konstatuokime, kad sveikata - prasta ir toliau flirtuokime su farmacininkais.

Kartą anas nuo Seimo salės tribūnos išvadino Seimo narius pyzdukais, o paskui viską paneigė[1]. Tai čia Pipedija aišku neneigia, kad pasakė tiesą, bet tai argi gražu paskui meluot, kad išties taip negalvoji ir viską žurnalistams neigt?

Algis Čaplikas, atrodo, kad aplink save sukuria kažkokio nesubalansuoto intriganto įspūdį...

Upd. O čia gi kai toks Artūras Skikas, Čapliko padėjėjas su kyšiu pagautas buvo, tai jau pasigirdo iš kažinkur ir klausimas: ar sakys Algis Čaplikas "neatsistatydinsiu ir viskas"?

Upd. Algis Čaplikas sakė "neatsistatydinsiu ir viskas". O dabar jau pasakė, kad "taip visiems bus geriau". Nagi matom gi, kaip visad būna. Jei ištarei vieną - turi ištarti ir antrą.

Upd. Dar gi Algis Čaplikas sako, kad neturi palaikymo iš Koalicijos partnerių irgi kaltina kitus partiečius, kad tie - nesupratingi. Dabar jiems teks atsakomingumas pervadinti Sveikatos ministeriją, nes Irena Degutienė pripažino, kad dėl skandalų gali strigti ir visa Sveikatos sistemos reforma!

Upd. Keistas dalykas, kad anoksai Dainius Dabašinskas tapo Algio Čapliko patarėju, taip sukeldamas daugeliui įvairių minčių[2].


Kažkokie skandalai su FNTT

Vienok tokia nesusijusi istorija 2012 pavasarį, kad su FNTT kažkokie skandalai praėjo, kai Algio Čapliko ir LiCS deleguotas VRM ministras Raimundas Palaitis su kažkokiais poligrafais ir slaptomis pažymomis išmetė Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą, nes esą tie kalti kažkaip dėl Snoro.

Tai prasidėjo tada kalbos apie tai, kad jei jau taip, tai liberalcentristai nestatysią AE, o visur kažkokia antiprezidentinė grupuotė buriasi, su kuria reikia kovot, nes tieji nori liberalcentristus iš ministrų išmest. Tai paskui nors Raimundas Palaitis ir buvo paskirtas išmetimui, kažkodėl Dalia Grybauskaitė jo neišmetė, o visiems aišku pasidarė, kad čia kažkas neaišku jau visai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.