Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Raimundas Palaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Koalicinė meilė kaip tikra meilė - nuo jos iki neapykantos didelės gi tik vienas žingsnelis

Raimundas Palaitis kažkokiais būdais ilgai išvengė pakliuvimo į Pipediją, ale dabar štai ėmė galų gale ir pakliuvo, kai pagal kažkokią tenai slaptą VSD pažymą atleido porą darbuotojų, kurių tyrimas poligrafu parodė kažką neaiškaus, kad nei jie kalti, nei nekalti, o slapta pažyma yra tokia slapta, kad niekas nežino, kas joje parašyta ir dėl slaptumo ją netgi draudžiama kažkam parodyt.

Tai šitaip buvo atleisti FNTT vadas Vitalijus Gailius ir jo pavaduotojas Vytautas Giržadas[1], nes pasirodo, kad jie sekė Snorą, o kai paaiškėjo, kad Lietrytis paskelbė informaciją kad Snoras nekaltas, o kaltas Lietuvos Bankas, tai šitai galimai iš prokuratūros nutekėjo...

Tai gi išsyk visi seni vanagai suuodė, kad jei jau vėl kartojasi istorijos su slaptomis pažymomis, kurios tokios slaptos, kad niekas apie jas nieko neturi teisės žinot, tai jau reiškia, kad reikia VRM ministrą verst, o šis jau sako: Neatsistatydinsiu ir viskas! Išlindo, kad ten kažkoksai generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis kažkaip irgi neaiškus, o dar ir vėl pakilo jau primiršta valstybininkų šmėkla.

O dar anksčiau Raimundas Palaitis pagarsėjo, kad kažkokodėl jo patarėjas yra anoksai Gintaras Sodeika, o kadaise buvo liberalcentristu, ale paskui jau atsidūrė Liberalų Sąjungoje, ale kai tie liberalai taip tarpusavy painiojasi, tai ir netgi nesam dabar tikri, pas kuriuos jis liberalus yra.

O šiaip tai Pipedija remia Palaičio apsisprendimą, nes to dar be torūko - ims kažkokia ten FNTT skrosti vieną dieną ir Pipedijos banką, gaidžiai.


Upd. Raimundas Palaitis sakė neatsistatydinsiu ir viskas, o tada jau Andrius Kubilius jam siūlė atsistatydinti ir davė prezidentei pasirašyt, kad anas nedirbs. O prezidentė nepasirašė. Taip kad nuo šito įvykio dabar jau prasideda kažkokie cirkai, kurie matyt tęsis tol, kol kažkas nepasakys to legendinio taip visiems bus geriau. Vienok toksai Algis Čaplikas remia savo bendrapartietį ir sako, kad čia viskas yra kažkaip ne taip ir jei jau Raimundas Palaitis bus išmestas, tai ir AE ateitis neaiški bus.

Upd. Kubilius gi pareiškė kad su Čapliku kaip vyrs su vyru susiderėjo dėl Palaičio plikės, ale anas kaip varlė kartoja - Neatsistatydinsiu ir viskas![2]

Upd. Kaip Pipedija išpranašavo gi Palaitis nors ir atlošta plike, bet vistiek pratarė Taip visiems bus geriau[3], bet vistiek į FNTT vadus kokį tai Kęstutį Jucevičių patalpino.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.