Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gintaras Sodeika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Gintaras Sodeika iškilmingu veidu

Gintaras Sodeika - taigi liberalcentristas, katras dabar per visus galus linksniuojamas, o anksčiau gi buvo ne kas kitas, o garsiosios LATGA-A vadas, prezidentas tsakant. Tai po tų skandalų tapo kažkokiu patarėju ne kur kitur, o pas VRM ministrą Raimundą Palaitį. Tai čia galime daug išvadų pasidaryt visokių apie daug ką iškart.

O labiausiai tai Gintaras Sodeika pagarsėjo per skandalus, kai buvo Vilniaus apskrities viršininko administracijos (VAVA) likvidatorius, tai čia net nelabai aišku, ką tas likvidatorius reiškia, bet aišku tik tiek, kad jau matomai veikia pakankamai, kad į skandalus pakliūt.

Kaip Maxima gavo 20 limonų

Taigi garsioji dabar istorija buvo, kaip Maxima pirko iš savavaldybės kažkokį ten sklypą Vingio parke, tai nors ir buvo baisus triukšmas, tai savavaldybė ėmė ir pardavė už 40 limonų. Tai gal kokiais 2008 metais dar. O paskui ėmė ir atsitiko taip, kad jau 2010 keista teisėja Rita Kisielienė ėmė ir nusprendė, kad kadangi Krizė, tai pakanka, kad Maxima sumokės pusę sumos, o kitos pusės nereikia mokėt[1].

Tai čia šita istorija šokiravo netgi prezidentę Dalią Grybauskaitę[2], betgi nepaisant to, paskui išlindo, kad Gintaras Sodeika visai nesišokiravo, būdamas atsakingu už tą reikalą, o dar stabdė apeliacijos siuntimą ir negana to, kai valdiška teisininkė Zita Malova sąžiningai pati parašė apeliacinį skundą, kad šita nesąmonė nevyktų, tai tą teisininkę iš darbo atleido ir dar negana to, atleido atgaline data, kad jos nuneštas skundas negalėtų būti priimtas, tai kaip sakant, jau istorija visame gražume[3].


Gintaras Sodeika - valstybės interesų gynėjas

O paaiškėjo dabar, kad viskas ir priešingai gali būti, nesgi pasirodo, čia viskas buvo aptarta su Solveiga Cirtautiene ir kaip sakant, pačios prezidentės palaiminta, o tas skundas, katrą ten Zita Malova parašė, tai buvo toksai blogas, kad garantuotai būtų reikalas prakištas, todėl Gintaras Sodeika išties labiausiai rūpinosi valstybės gerove ir taip užtikrino, kad tikrai bus skundas įvykdytas ir teisingumas atstatytas, o Maxima gaus špygą, o ne 20 milijonų, tuo tarpu visos ten insinuacijos - tai tik piktavalių visokių reikalai, apversti aukštyn kojomis papirktos korumpuotos purvasklaidos, ką patvirtino ir patsai Raimundas Palaitis[4].

Tai dabar jau gaunasi, kad neaišku net ir kuo tikėt, taip kad kolei nepaaiškės ten, kas ten kam ką ir už ką, tai ir neaišku dabar bus, kas kaip ir kodėl.

Kitos karjeros

O dar Gintaras Sodeika esąs kažkokiu dirigentu, kompozitorium ir netgi kažkokiu kompozitorių sąjungos pirmininku, tai čia dabar labai įdomu, ar yra ryšys tarp tos kompozitorių sąjungos ir tragiškai žemo lygio pop muzikos dominavimo Lietuvoje, ar nėra to ryšio.

O dar Gintaras Sodeika buvo dvikartinis kultūros viceministras (2003-2004 ir 2006-2008), tai čia irgi kaip sakant, tai štai jums ir kultūra, tai ten koks Vilkolakaitis, tai ten dar kas nors, kur žiūri kultūringi žmonės, kodėl tarpsta Lietuvoje niekieno neremiami tokie nesąmoningi projektai, kaip Pipedija, tai čia moralės ir kultūros pavyzdys, iki ko nusiritome, šlykštu skaityt!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.