Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dainius Dabašinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dainius Dabašinskas - gi tasai garsus VSD generalinio pavaduotojas, katrasai ir į Turniškių skandalą buvo įsivėlęs, ir dar kažkokių ten kurmių ieškojo, kurie kažkokią informaciją kažkur mat nutekina.

O paskui dar Seimo komisija nustatė, kad Dainius Dabašinskas buvo neetiškas ir kompromitavo savo elgesiu visą VSD. O kiti tuo tarpu kalbėjo, kad išties VSD vadas, kuris viską reguliuoja, esąs ne Arvydas Pocius, ir netgi ne garsusis pavaduotojas Darius Jurgelevičius, ir net ne vėliau paskirtas vadu Povilas Malakauskas, o būtent šitasai Dainius Dabašinskas.

Tai 2009 rudenį galų gale tas Dainius Dabašinskas buvo atleistas, tai kaip manot, kur pakliuvo? Tai aišku, kad į URM, nes ten visi saugumiečiai pakliūna. Tai Vygaudas Ušackas šitą pasiuntė dirbti į Kijevą, į ambasadą Ukrainoje.

O tai dar Dainius Dabašinskas nuolat buvo linksniuojamas, kai kilo Vytauto Pociūno skandalas, tai paskui buvo nesyk įvardijamas, kaip vienas iš svarbiausių valstybininkų.