Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arvydas Pocius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Arvydas Pocius - skandalingasai VSD vadas, Dariaus Jurgelevičiaus viršininkas, siejamas su Pociūno žūties skandalingu tyrimu ir netgi melagingais gandais!

Adamkus susikompromitavo savo vardą, metus laiko neatleisdamas Arvydo Pociaus iš pareigų, o jau šį atleidžiant, kilo kalbos apie kažkokį keistą valstybinio buto privatizavimą. Gi čia ir vėl jau skandalas taip nušviestas, kad Pocius jau daugeliui tapo bendriniu žodžiu, simbolizuojančiu VSD veiklą, dar ir susietu visaip su valstybininkais.

Štai dabar jau aiškūs faktai paskelbti[1], kad šisai Arvydas Pocius matomai buvęs KGB rezervistu, taip kad čia iš to ir kyla visokios išdavos.


Kariuomenės vadas Arvydas Pocius

Tai dar žinom apie dar kitą Arvydą Pocių, kuris visai ne tas, kuris iš VSD, o visai kitas. Tai šitas kitas Arvydas Pocius yra Lietuvos kariuomenės vadas, o anksčiau buvo SKAT vadas.

Tai aišku, kai tų Arvydų Pocių yra netgi du, tai čia jau susigaudyt, kur kas ir kaip, darosi kartais keblu, nesgi abudu apie valdžią trynės ir buvo įtakingais, tai nesuprasi dabar, kur kas ir kaip, tai sako tik pagal tai skiriasi, kad vienas su kariuomene ir Lietuva ir patriotizmu, o kitas visiškai priešingai, prieš Lietuvą ir prieš patriotizmą, tik vat negalim gerai atskirt, nes vardai ir pavardės vienodi...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.