Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vygaudas Ušackas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vygaudas Ušackas

Vygaudas Ušackas - buvo užsienio reikalų ministras, diplomatas, kažkoksai ten ES ambasadorius Rusijoje, kur vis pasakydavo, kad Lietuvai reikia artimiau su Rusija bendrauti ir taip toliau, tai tiek dažnai tą lepteldavo vis, kad jau daugeliui daug kas aišku pasidarė.

O štai 2018 Vygaudas Ušackas nutarė, kad eis į 2019 prezidentų rinkimus.

Dabar gi dar visokie šaltiniai kalba, kad anas vis nori gerinti Lietuvos santykius su Rusija, su Maskva, aiškina apie aukščiausio lygmens kontaktų atsatymą, pasakoja kad tai milžiniška rinka ir sako, kad esą kai buvo ES pasiuntiniu Rusijoje, tai niekada niekada negirdėjo nei iš Vladimiro Putino, nei iš Sergejaus Lavrovo jokių pretenzijų jokioms Baltijos šalims.

O dar Ušackas sako, kad ir Astravo AE gal ir kažkokia, bet negalima suvesti su ja santykių su Baltarusija. Ir taip toliau, ir taip toliau.

Taigi primename čia, kad Vygaudas Ušackas - tai konservatorių kandidatas, dalyvausiantis vidiniuose rinkimuose, o jei Ingrida Šimonytė pralaimės - tai jis nuo TS-LKD ir eis į rinkimus!


Kai Vygaudas Ušackas buvo ministru

Dar kažkada seniai Vygaudas Ušackas buvo užsienio reikalų ministru, tai vis kartojo visaip, kad reikia paneigti valstybininkus ir kažkaip įrodyti, kad jų nėra ir kad jie yra mitas, nes netiesa[1], o paskui vėl neigė ir sakė, kad netiesa, kad jo vadovavimo metu Lietuvos ambasada kažkur Anglijoje neaiškiai taškė pinigus[2], tai o valstybininkus taip neigė, kad galų gale net Mauzeris ir Sūrskis apie tai ėmė kalbėt[3].

Prieš kokius 10 metų Vygaudas Ušackas buvo dažniau pravardžiuojamas "Šri Šrinat Šrila Šrilajumi", kaip Remigijus Šimašius, nes kiekvienu klausimu - ypač apie tarptautinę politiką - turi ką pasakyti, tik vis kaip pasako, tai vis gal geriau ir nebūtų sakęs...

O tai dar Vygaudas Ušackas irgi turi Tviterį, o skirtingai nei kokia Laima Andrikienė ar Česlovas Jezerskas, vis dar tvitina tenais, tai gal ir nemelagis...


Vygaudas Ušackas dar buvo Lietuvos vyriausiuoju euroderybininku, bet iš ten buvo išprašytas, nes, sako, gėrė daugiau už kitus... Vėliau Vygaudas Ušackas sėkmingai vadovavo Lietuvos Ambasadai JAV, o dabar va - ministras...


URM ministro karjera:

Anuosyk kadaise tapęs URM ministru, greitai pasikėlė sau ale paskui, Šri Šri Šrinaj Ušackas baigė darbą URMo vadovu - prisikarksėjo, kai saka... O prisikarksėjo paprastai - įsivaizdavo, kad už Dalią Grybauskaitę geriau nuspręs, kas ir kur turi būti su užsienio politika. Tai vat kai pabandė, tai ir išlėkė kažkur iš Lietuvos, kad nesipainiotų.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.