Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Actas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Acto garinimas)
Jump to navigation Jump to search

Actas - anoks skystis, katrą sudaro acto rūgštis ir visokios priemaišos. Varomas iš vynuogių, obuolių ir kitų vaisių. Dažnai sugadina vyną, mat jį iš etilo alkoholio kokios tai bakterijos galima ir iš skanaus gėrimo lieka tik mėsai marinuoti tinkama kislota.

Taigi, actas tinka mėsai marinuoti, beigi daržovėms, ogi verta jo užsipilti ant salotų ar keptos mėsos kad paskaidytų skaidulas ir skaniau būtų valgyti bei virškinti. Dar galima valyti langus ir taures skalauti.


Acto garinimas

Tačiau actas vertingiausias yra ne kulinarijoje, ar valant stiklą. Pasirodo, actas gali efektyviai naikinti chemtreilus nesgi actas chemiškai reaguoja ne tik su mėsa ar agurkais, bet ir su bario oksidu visiškai jį sunaikindamas ir suskaidydamas šiojo atomus.

Ši acto savybė buvo atrasta ne taip ir senai, ir malonu kad ją atrado mūsų tautietė Milda Bartašiūnaitė, o gal ir koksai ten Kantas beigi Matrica Lietuvoje, nes anie berods irgi kažkuo panašiu užsiimdinėjo.

Acto garintojų mokslo atradimai sako, kad įpylus acto į kokį nors čainiką ir užkaitus, stebuklingu greičiu actas pakyla į dangų ir momentaliai išsklaido visus chemtreilus, šitaip išvalydamas bei nugiedrindamas dangų. Tokiu būdu sužlugdomi klastingų iliuminačių kėslai išnuodyti žmoniją.

Taip pat puikiai žinoma, kad acto garinimas padės priartinti SSRS 2.0, nes taip vėl sugrįš tarybų valdžia, o ir vėlei bus taip, kaip anksčiau, nes visi žino, jog prie ruso buvo geriau.

Kartu su acto garinimu, daugelis ekspertų pataria dar ir rūkyti bintą, nes tai irgi padeda atsikratyti visokių kapitalistinių žabangų.