Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bakterijos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Bakterijos arba mikroorganizmai - tai mažiausia gyvybės forma, galinti savarankiškai daugintis. Vaizdžiai tariant, bakterijos yra tokie maži burbuliukai ir kitų formų kenkėjai, kurie visur gyvena ir viską apkrečia. Štai pavyzdžiui apkrečia bakterijos kokį nors žmogų, pradeda daugintis, o tada žmogus suserga ir numiršta, nes paaiškėja, kad koks nors meningitas kilo, ar stafilokokinė infekcija, tai sunkiu atveju išvis kokia nors gonorėja ar marazmitinis pipeditas.

Bakterijas reikia naikinti, tai geriausiai šitam reikalui tinka chlorkė, nes ji savo nuodingais garais užmuša viską, kas tik gyva. Taip pat ji puikiai nuodija ir žmones, bet šitai gal ir pateisinama, nes mokslininkai nustatė, jog žmogaus kūne bakterijų yra netgi 10 kartų daugiau, negu organizmo ląstelių, nes tos bakterijos kokį 100 kartų mažesnės. Tai dar reiškia ir tai, kad žmogaus kūnas - tai infekcijos židinys.

Dar nuo bakterijų kartais kyla įvairios epidemijos bei kitos ligos, kurios pradžioje būna gydomos namuose, paskui jau ligoninėje, o galų gale neretai ir gydomąjame morge.

O yra ir dar mažesnė bakterijų atmaina - tai visokie virusai, tai šitie irgi kenksmingi.