Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Koronavirusas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Korona)
Jump to navigation Jump to search
Užtat iš neaišku kur išlindę elfai, vedini medicininiais Jorkšyro terjerais, nutarė kovoti prieš virusą ir pridarė visokių tenai informavimo veiksmų, instrukcijų, organizuoto aiškinimo ir pagalbos gydytojams, lyg maža būtų to, ką valdžia aiškina

Koronavirusas, dar vadinamas korona ar lietuviškiau kaip koronė - taigi tas dalykas, kur ėmė ir atėjo į Lietuvą, po truputį imdamas žudyti žmones. Tai niekas dabar ir nesupranta - ar čia mirs dešimtys, ar tūkstančiai, bet niekas neabejoja, kad aukų ne tik yra, bet ir daugės. O viskas gi prasidėjo nuo Kinijos, kur kažkokie vietiniai pamišėliai užsiimdinėjo liaudies medicina ir dėl to valgė šikšnosparnius irgi skujuočius. Bevalgydami, suėdė kažkokią zarazą ir apsikrėtė - štai taip ta epidemija ir ėmė sklisti per žmones.

Dėl savo kilmės koronavirusas dar plačiai žinomas, kaip Vuhano virusas arba kiniškas virusas, nes kilo iš didmiesčio Vuhano, kuris yra Kinijoje, tačiau PSO, kuri persmelkta politkorekcijos, tokį pavadinimą draudžia, nes esą kuo tai gali įžeisti Kinijos liaudies respubliką. Panašiai PSO nusprendė nevadinti ir labiausiai plintančio viruso štamo Xi vardu, nes nors pagal eilę būtent tokia jam turėjo būti skirta graikiška raidė, bet vienok PSO išsigando, kad dėl to gali kažkaip įsižeisti Xi Jinping. Taigi, labiausiai plintanti koronaviruso versija buvo pavadinta Omikron, tuo tarpu Xi raidė buvo išvis praleista.

Dar šitas koronavirusas garsus dėl plačiai naudotos frazės - "Viskas gerai, visko užtenka, nėra ko panikuoti". Ta frazė buvo sakoma kaip tik tuo metu, kai pirmą epidemijos pavasarį, 2020 metais, vyko eksponentinis augimas ir buvo visiškai aišku, kad gali ateiti šakės. Greitai ir paaiškėjo, kad visas "nieko netrūksta" buvo tiesiog melas.


Kaip atėjo koronaviruso epidemija

Pradžioje silpnesnio proto durneliai aiškino, kad pasaulyje vos keli tūkstančiai teserga, ale paskui tūkstančiai virto dešimtimis tūkstančių, paskui šimtais tūkstančių, o paskui viršijo ir milijoną. Tai tada jau netgi durniams ėmė darytis aišku, kad su koronavirusu juokai menki, tai dabar žmonės ėmė nešiotis kaukes.

Vienok atėjus koronavirusui į Europą, kai kuriems politikams smegenys sušlubavo ir pasivaideno, kad gal į Lietuvą virusas neateis. Tai pavyzdžiui, Veryga visiems pažadėjo, kad bijoti nėra ko, visko užtenka, o paskui ėmė ir neužteko... Tai žurnalistai tada darė skandalus apie tuos pritrūkimus ir neužsakymus[1].

Įsisiūbavo gi skandalai tada, kai staigiai neliko dezinfekcinio skysčio, o Verygos paskirtas SAM atstovas paaiškino kažkokiems gamintojams, kad jei jie nori dezinfekcijai spiritą gamint, tai turi praeiti per 4 mėnesių trukmės biurokratijas. Tai tada net ir Skirmantas Malinauskas, paties premjero patarėjas ir atstovas spaudai pateikė Verygai ultimatumą - kad arba per savaitę atsiras ta dezinfekcija lentynose, arba jis atsisako dirbt. Tai baigėsi tuo, kad Malinauskas buvo išmestas, kad netrukdytų.

O paskui dar, kai paaiškėjo, kad netgi gydytojai negauna apsaugos priemonių, tai Veryga sakė maždaug taip:

Medikų grupė yra matyt yra ta kur keliaujančių yra nemažai ir dalis tų pasidalinimų įvyko jiem grįžus iš kelionių. Tai tiesiog na taip susiklostė […] Kaip ir sakiau medikai yra keliaujanti grupė. Jie tiesiog parsivežė virusą, ne visi laikėsi matyt izoliacijos sąlygų ir matyt perdavė tą virusą kitiems […] ir manau kad neverta ieškot asociacijų ir proporcijų su kitom šalim.

Tai gavosi dėl kažkokių nesąmonių taip, kad valstybėje dabar du specialiūs ekstremalių situacijų komitetai - vienam vadovauja Aurelijus Veryga, o kitam dabar - Saulius Skvernelis, supratęs, kad kitaip nieko nesigaus. Tai po to, kai Sauliaus Skvernelio komitetas atsirado, tai reikalai ir pajudėjo.

O žmonės gi dabar susibūrę į keistus neformalius judėjimus, siuvasi kaukes, remia daktarus, veža jiems priemones, gamina ir spausdina jas visokiais įrenginiais, netgi maisto tiekimą visokie kabokai medikams organizuoja ir veža, kad tik geriau būtų. Taip jau pasirodo, kad žmonės turi daug daugiau proto, nei kokia nors valdžia...

O dar dėl koronaviruso prasidėjo spekuliacijos banga, kur kaukes perpardavinėjo už belenkokią kainą[2]. Paskui, tiesa, pasaulyje paklausa tiek iškilo, kad jau ir normalios kainos pasidarė vos ne kaip spekuliacinės, o žmonės kaukes namuose ėmė siūtis patys...


Dar žr.

Ir visokiose vietose dar kažkodėl išlenda koksai tai jorkšyrų terjeras, kažkoks čia neaiškus judėjimas matyt...


Durniai ir nesąmonės apie koronavirusą

Čia dar visokių ir durnių esama, kurie visokias nesąmones skleidžia:

  • QAnon aiškina, kad viskas išsigalvota ir skirta kažkokiam pedofilų sąmokslui išgaudyti
  • LTanon tą patį atkartoja
  • Plandemija - čia taip vadinasi visa ta teorija apie koronaviruso sąmokslus


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.