Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Plandemija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Plandemija - naujas išmislas, aišku, kad sąmokslas, nes skirta žmonijos sunaikinimui, o gal ir atvirkščiai. Plandemija - nes suplanuota. Valdžia skelbia, kad tai pandemija, o išties gi viskas yra padaryta tyčia. Todėl nėra jokios pandemijos, o tiktai kažkoksai slaptas pasaulinių žydomasonių ar tai atvirkščiai organizuotas renginys. Ir savaime aišku, jokios epidemijos nėra, tai išsigalvojimas.

Gi visos tos plandemijos pagrindas - tai koronavirusas, o taip pat ir 5G, o gal netgi ir 6G, su kuriais tas koronavirusas platinamas. Taip pat, visi žino, kad tas virusas neveikia, todėl ta plandemija tėra išsigalvojimas, nes nereikia tikėti valdžios aiškinimais. Visi žino, kad valdžia tiktai meluoja ir nori paprastą žmogų kažkaip apgauti.

Įvairūs ekspertai čia ginčijasi ir nesutaria visgi: vieni sako, kad plandemija - tai skirta išplatint virusą, kad žmonija išmirtų, o viso to sukėlėjas - tai Bilas Geitsas ir jo žmona Melinda, nes jie nutarė išnaikinti planetą ir palikti tik 20 milijonų žmonių, kurie jiems dirbtų ir vergautų. Visų išnaikinti nesigauna, nes tada neliktų žmonių aptarnavimui. Todėl šita koronaviruso epidemija yra suplanuota ir daroma tyčia.

Gi kiti ekspertai sako, kad išvis jokios epidemijos nėra ir viruso nėra ir niekas nuo jo nemiršta. Išties ta epidemija yra sukurta Q, ir Donaldas Trumpas viską valdo. Čia su šita epidemija kaip tik visi žydomasoniai bus apgauti ir suimti. Tuo pačiu bus suimtas ir tas pats Bilas Geitsas, ir taip pat 200 milijonų pedofilų, kurie požeminiuose tuneliuose slepia pusę milijardo prievartaujamų ir išnaudojamų vaikų, kuriuos pagrobė prekybos centruose.

Visgi didžioji dalis QAnon sutaria, kad plandemijos esmė - tai, kad jokio viruso ir juo labiau koronaviruso nėra ir jis išsigalvotas, tačiau jį rengia tam, kad su juo išnaikintų žmoniją, tačiau tai nepaeis, nes virusą perėmė QAnon vadovybė ir paaiškėjo, kad tai tėra išsigalvojimas, tačiau visa ta masonerija iš tunelių visvien bus sunaikinta. Tam pritaria ir LTanon aktyvistai.

Šitas stabilus kognityvinis disonansas rodo, kad šitų sąmokslų kūrėjams schizofrenija visai nesvetima.


Dar žr.