Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


6G

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

6G - tai speciali G banga, dirbanti 6 Hercų dažniu. Ji yra naudojama sukelti programuojamo tipo robotais. Ją specialiosios tarnybos naudoja kaip slaptą psichotroninį ginklą. Tokios bangos yra skleidžiamos per mobilaus ryšio antenas.

Vos atsiradus 5G technologijai, kuri leidžia perduoti komandas tiesiai į žmonių smegenis, paaiškėjo ir viena problema: žmonėms galima peruoti komandas, bet jie jas vykdo labai tiesiogiai, tol kol ta komanda yra perduodama. O kai neperduodama - tai arba kurį laiką toliau vykdo tą pačią komandą, arba paskui tą komandą užmiršta, atsipeikėja ir toliau elgiasi kaip įprasta. Dar blogesniais atvejais žmogus gali netgi suprasti, kad vykdė komandas ir taip pastebėti poveikį savo psichikai. T.y., žmogus gali suprasti, kad buvo paverstas į robotą ir tada pasipiktinti, pradėti protestuoti.

Prižiūrėti asmenis, kurie vykdo konkrečias komandas, yra labai sudėtinga, tam reikia labai daug resursų. Iš esmės, galima tarti, kad reikia labai daug nuotolinių operatorių, norint suvaldyti tuos asmenis. Todėl buvo sugalvotas sprendimas - sukurti tokią komandų sistema ir tokias bangas, kurios leistų paruošti konkrečias programas, kurios gali būti perduotos į smegenis. Tada žmonės taps ne šiaip robotais, o bus programuojami ištisų komandų sekų vykdymui. Taip žmogus gali būti perprogramuotas ir tada tapti nuolatiniu komandų vykdytoju. Šitaip ir buvo sukurtos 6G bangos.

6G bangų esmė - kad jos leidžia ne tik komanduoti žmonėms, bet ir programuoti žmones. Šitokių bangų dėka žmogus tampa ne tik paklusniu, bet ir savarankiškai veikiančiu robotu, kuris vykdo visus nurodymus.

Kadangi 6G bangų technologija yra labai nauja ir brangi, ji vis dar yra tiktai bandymų stadijoje, o didesniuose miesuose, taip pat sostinėse naudojama labai ribotai, nedideliuose plotuose, kur šios technologijos negali susekti žmonės.

Kaip ir ankstesnės technologijos, 6G yra papildyta ir suderinta su LTE įranga, kad galėtų būti naudojama kartu su kitomis G bangų sistemomis.

Dėmesio: visa informacija apie šias bangas yra griežtai įslaptinta. Platinti informaciją apie 6G bangų naudojimą, įrangos instrukcijas ir kitą medžiagą griežtai draudžiama!