Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Viskas gerai, visko užtenka, nėra ko panikuoti

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Viskas gerai, nieko netrūksta, nesijaudinkite. Kaip tik tą rodanti eksponentinio augimo kreivė, kuriai esant Aurelijus Veryga visus ramino, kad viskas bus gerai. Paskui paaiškėjo, kad trūksta visko - pradedant kaukėmis medikams bei testavimo priemonėmis ir baigiant dirbtinio kvėpavimo aparatais.

Viskas gerai, visko užtenka, nėra ko panikuoti - viena iš tų frazių, kur išgirdus, reikia suprasti, kad viskas blogai, nėra visiškai nieko, ko reikia, ir panikai labais jau atėjo iš rimtųjų.

Frazė yra labai populiari tarp visokių melagių, ypač tarp apsimelavusių vadovų, kai jie prisidirba visiškai, paašikėja, kad įvyko krachas ir kad netgi paniškai stiprus ir greitas reagavimas neaišku, ar padės.

Yra dar viena labai panaši frazė - "nieko baisaus, viskas kontroliuojama, nėra ko jaudintis". Tai ją irgi labai panašiose situacijose kartojo, kai vyko COVID-19 epidemija ir Aurelijus Veryga vis skelbė, kad niekam nereikia dėl nieko jaudintis. Medikai tuo tarpu ligoninėse buvo priversti antrą kartą naudoti vienkartines kaukes.