Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aurelijus Veryga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Veryga)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Per kažkokią konferenciją, kai atvežė kokias tai prekes, o siautėjo koronavirusas, Aurelijus Veryga išstojo visame gražume - su uniforma, juodais akiniais ir dar veido kauke. Tai paskui teisinosi, kad čia jis Šauliams priklauso ir jokių intencijų neturėjęs...

Aurelijus Veryga, netikėtai pradėtas vadinti kaip VOVA (Vyriausybės Operacijų Vadas Aurelijus arba Valstybės Operacijų Vadovas Aurelijus) - tasai gi Sveikatos apsaugos ministras, kuris sugalvojo, kad alų reikia taip pabrangint, kad pigiau būtų degtinę gert. Atėjo valdyt su LVŽS, o paskui išaiškėjo, kad Lietuva pirmauja pagal išgeriamą alkoholį visame pasaulyje.

Gal dėl to, kad Aurelijui Verygai pasirodė maža paprasto "VOVA" titulo, tai vėliau tas titulas dar labiau išsiplėtė - dabar jau jis pasirašinėja kaip "Sveikatos apsaugos ministras - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga". Mes nejuokaujam, čia rimtai jo toksai parašas.

Itin pagarsėjo Aurelijus Veryga tuo, kad aiškino, jog kaukių nuo koronaviruso nešioti nereikia[1], gi paskui pats, užsimovęs kaukę, vaizdavo kitaip. O dar kartą, kai koronavirusas plito pilnais tempais, kurdamas vis naujus židinius, Aurelijus Veryga sakė maždaug "galime sakyti, kad egzaminas savotiškai išlaikytas, žinoma, atmetus tuos židinius". Tai paskui netgi kokie tai moksleiviai šaipėsi, sakydami - "egzaminas savotiškai išlaikytas, žinoma, išskyrus tas klaidas, dėl kurių neišlaikė egzamino"[2]. Tai galų gale dar ir medikai paskui pasiuto ir sakė, kad Verygą reikia nuverst[3].

Didis kovotojas už blaivybę dabar leidžia vis naujus nutarimus, prieštaraujančius vienas kitam. Kaip kažkas išsireiškė - "tiems, kas susipainiojo, ką atšaukė nuo 12 dienos ir pratęsė iki 31 - tai tą, kad laisvai vaikščioti ir rinktis dabar ne tiktai leidžiama, bet ir uždrausta!"


Viskas gerai, nieko netrūksta Veryga

Garsi žurnalistė Liepa Želnienė bando išaiškinti, ką galima, o ko ne. O Veryga pasako, kad nereikia ieškoti logikos.
O kartą Aurelijus Veryga nutarė, kad reikia apdovanoti medikus, kuriuos jis visiškai neseniai buvo apkaltinęs tuo, kad šie paskleidė koronavirusą Lietuvoje. Tai nupaišė medalį su gyvate.

Visi dabar puikiai žino puikią dviprasmišką frazę, išsakomą visokiais variantais: "Viskas gerai, visko užtenka, nėra ko panikuoti". Prieš įvairias frazes sakydamas, Veryga dar pasako - "supraskim", kad skambėtų maloniau. Čia mes dar primenam, kad supraskim, gydytojai daug važinėja, paskleidžia užkratą.


Aurelijus Veryga ir alkoholio suvartojimas

Kartą, kai tik žalstiečiai atėjo į valdžią, tai PSO tuo metu skelbė, kad Lietuva suvartoja daugiausiai alkoholio visame pasaulyje - netgi 18,2 litro per galvą. Tai ta proga Veryga sakė, kad reikia kovoti su alkoholizmu. O paskui paaiškėjo, kad visai ne, nes Lietuvos statistikos departamentas paskelbė, kad tiktai 13,2 litro[4].

Tai paskui Aurelijus Veryga sakė, kad čia taip Pasaulinė Sveikatos Organizacija taip skelbė, o paskui paaiškėjo, kad jis kažkaip pats ir padarė tuos skaičius, o kaip padarė - taigi, pasirodo, tiesiog iš galvojo. O išgalvojo ne iš blogos valios, o tiktai gero Lietuvai norėdamas. Kažkaip suskaičiavo taip, kad gavosi 18 litrų per galvą, kai išties buvo tik 13 litrų, taip kad iš kur Veryga sugalvojo tuos skaičius, kuriuos pateikė į PSO, tai niekas nežino, tik tiek matyt bus aišku, kad skaičiai buvo išgalvoti ir sumeluoti[5][6].

Tai paskui kai jau visai skandalingai paaiškėjo, kad tie duomenys apie alkoholio suvartojimą yra kažkokie išgalvoti ir su realybe nesusitenkantys, tai išlindo, kad kažkaip ten prie jų patsai Aurelijus Veryga ir nagus prikišęs, ir PSO ne be jo tuos duomenis gavę. Tai tada Remigijus Žemaitaitis netgi iki prokuratūros ėjo dėl tų duomenų galimo falsifikavimo[7], bet kažkaip paskui negirdėjome, ar iš to kas nors gavosi.


Aurelijus Veryga ir koronavirusas

Gi labiausiai Aurelijus Veryga pagarsėjo netgi ne per keistas kovas su alkoholiu, per kurias iš žurnalų buvo plėšomi lapai, ir ne keistais draudimais, kur alus pabrango, o užtat rašalas ir degtinė - nelabai. Labiausiai gi Aurelijus Veryga pagarsėjo per koronavirusą, kur vis sakė, kad visko užtenka, nieko netrūksta, o epidemija padarys pauzę... O dar paskui sakė, kad čia daktarai ar tai medikai užkratą skleidė... Vienok užtat visuomenės pasitikėjimas ir palaikymas Verygai dėl to stipriai išaugo, tai ir Pipedija čia jį sveikina ir atsakingai pareiškia, kad viskas, kas netiesa - tai melas ir neteisybė!

Per tas pauzes lindo visokie duomenys, pvz., apie tai, kad kai verslininkai siūlo dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatus, kurių žūtbūtinai reikėjo greitai prisipirkti, SAM tiesiog atsirašinėjo, o paskui aiškino, kad per daug visokių pasiūlymų gauna ir turi atsirinkti geriausius, nors tų pasiūlymų išties neturėjo iš ko rinktis[8]. O tada paaiškėjo, kad SAM tiesiog malė šūdą ir nieko nepirko, todėl viskas ir strigo[9].

Arba, pvz., kad ir koks dezinfekcinis skystis, dėl kurio gamybos verslininkai siūlėsi, bet epidemijai bekylant, SAM tik aiškino[10], kad viską padės ir kad reiks popierius tvarkytis keturis mėnesius. Reikalai pajudėjo tik tada, kai Skirmantas Malinauskas, ministro pirmininko atstovas spaudai, pareiškė, kad atsistatydins, jei neatsiras dezinfektantas[11]. Ir ką jūs manote? Ogi teko Skirmantui Malinauskui atsistatydinti. Tai aišku, kažkas dėl šito skandalo valdžioje įvyko, nes matyt Saulius Skvernelis nebuvo tuo patenkintas, tai visgi dezinfektantas paskui atsirado, nepaisant Aurelijaus Verygos.

Panašiai vyko ir su testavimu: SAM vis aiškino, kad gerai, paskui paaiškėjo, kad visko trūksta, o negana to, yra laboratorijų, kurios testuoti gali, bet SAM joms tiesiog neleidžia[12].

Dar geriau buvo, kai pirmiausiai Aurelijus Veryga aiškino, kad medikų testuoti nereikia ir kad testuoti reikia po to, kai jau jiems pasirekš simptomai (t.y., kai jie jau seniai bus tapę skleidėjais)[13], nors pats tą pačią dieną aiškino, kad baisiausia, kad jausdami simptomus, medikai eina į darbą[14]. O paskui, kiek vėliau vis bandė ant medikų suversti kaltę dėl viruso plitimo, pvz., sakydamas, kad čia dėl to, kad medikai tarp ligoninių migruoja[15], bet kad medikams daugiau apsaugos priemonių nereikia.

O kartą visi uždavinėjo klausimus Verygai apie tai, kokia ta karantino ir jo atlaisvinimo logika. Pvz., kodėl galima, esant per du metrus, sėdėti ir alų gerti be kaukės, o štai futbolą žiūrėti, netgi esant smarkiai daugiau kaip per du metrus - negalima? Arba kodėl šiaip viešose patalpose galima būti tik su kauke, bet jei sportuoji - tai patalpoje gali būti be kaukės? Tai į panašius klausimus patsai Aurelijus Veryga VOVA kaip ten jisai atsako, kad nereikia jieškoti jo veiksmuose logikos, nes matyt kad jos tenai nėra[16].

O dar paskui daugelis ėmė dar keistesnius klausimus klausti: pvz., kodėl Kauno klinikoms nenurodyta gydyti koronaviruso pacientų, bet kartu suteikta teisė "koordinuoti", t.y., vadovauti viskam? Tai kai kas susiejo su tuo, kad čia gi Verygos darbovietė[17]. Keistai išlindo ir skandalai apie Kauno interesus kažkur tai Klaipėdoje, su Klaipėdos ligoninėmis[18]. Dar vienas skandalas dėl Kauno klinikų buvo per tai, kad netgi kai baisiai trūko apsaugos priemonių, Kauno klinikos jų gavo kaip ir tos ligoninės, kurios buvo numatytos koronaviruso gydymui, nors Kauno klinikose tas gydymas nebuvo numatomas[19].

Verygos medalis

Galų gale Aurelijus Veryga netgi nupiešė medalį, o paskui tą medalį iš aliuminio pagamino kažkokia estų firma. Tai tas Verygos medalis buvo padalintas kam papuola, bet su sąlyga, kad tiktai nebūtų kokie nors negeranoriai, kurie neigiamai į Verygą žiūri. Paskui kažkokie teisininkai sakė, kad tasai medalis netgi teisiškai neįteisintas, todėl, skirtingai nuo kitų valstybės apdovanojimų, neturi jokios vertės ir išvis nėra apdovanojimas juridine prasme.

Tai visai nieko, Pipedija mielai sutiktų irgi tokį Verygos medalį gauti kokia nors proga, šiaip sau nei už nieką.

Kažkokia eilinė nesuprantama Verygos nesąmonė, kru niekas net nežino, kaip ją suprasti ir ką su ja daryti, bet užtat su įspūdingai tituluotu parašu.

Dar kažkokie niekai apie Aurelijų Verygą

O dar kartą buvo, kai kažkas ten išleido knygą apie blaivybę, o tada paaiškėjo, kad toje knygoje visokie keisti pasakojimai, kaip kad carinė Rusija, o paskui SSSR vadas Gorbačiovas išties davė Lietuvai nepriklausomybę, ją išblaivindami nuo kažkokio girtumo. Ten pat buvo ir dar keistesnių dalykų, pvz., kad nuo rūkymo moteris ištinka koksai tai spontaniškas abortas ir dar pridėta pavyzdinių pasisakymų, kur pavyzdiniai berniukai ar tai paaugliai aiškina, kaip jie išgeriančias ar parūkančias moteris jie muštų, išmetinėtų iš namų ar kaip jas reiktų 10 parų kažkur uždaryti ir kaip jos kaltos dėl psichikos ligų ir apsigimimų. Tai Aurelijus Veryga parašė tai knygai pratarmę, o paskui, kai pakilo skandalai, tai ėmė aiškinti, kad atseit jis neskaitė tos knygos ir suklydo[20].

Koronaviruso epidemija ir Aurelijus Veryga - VOVA

Gal kada ir prasiplėsim, bet kol kas tik pastebėsim, kad kai prasidėjo koronavirusas, tai Aurelijus Veryga tapo visos šitos epidemijos vadu - "Vyriausybės Operacijų Vadas", ir Aurelijus. Tai greitai visas šitas pavadinimas buvo sutrumpintas iki 4 raidžių, tai gavosi 4 raidžių žodis. Tik ne toks, kaip pagalvojote, jei mokate anglų kalbą, o žodis VOVA.

Jei jau tiksliau, tai visiškai oficialiai VOVA yra Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministras - Valstybės Lygio Ekstremaliosios Situacijos Valstybės Operacijų Vadovas. Štai taip iškilmingai - Valstybės Operacijų Vadovas Aurelijus, o sutrumpintai - VOVA!


Veryga iš senesnių laikų, dar be tokių super titulų, bet užtat vaidina mafijozą.

Aurelijus Veryga, kol dar nebuvo politikoje

Aurelijus Veryga – biomedicinos mokslų daktaras, psichiatras, Kauno medicinos universitete dėstantis profilaktinę mediciną, kas savo esme yra paprasti dalykai, kad alkoholis yra blogis, tabakas yra blogis ir narkotikai irgi yra blogis. Ir kad nuo to kyla daug bėdų, todėl reikia nuo to saugotis visaip.

Aktyviai ir visapusiškai kovoja su alkoholio ir tabako vertelgomis, tai šieji nuolat jam kartina gyvenimą. Tai dar visokie liberolai juo labai nepatenkinti ir vadina atgyvena bei kitokiais žodžiais. Tai gal kartais kai kurie ir neveltui piktinasi, kai Aurelijus Veryga kur nors pasako kokią baisią žinią apie rūkymo žalą ar dar ką nors panašaus.

200 milijonų miršta nuo pasyvaus rūkymo

Tai aišku, suprantama, kai perlenkiama lazda ir paskelbia koks nors visiškai nežinomas pridūrkas, kad pasaulyje kasmet miršta 200 milijonų žmonių nuo pasyvaus rūkymo. Tai šitaip išties neseniai kokia tai žiniasklaida skelbė, nes pas mus žurnalistai nepaskaičiuoja aišku, kad visame pasaulyje išvis tiek žmonių net nemiršta nuo bet kokių priežasčių, nes pasaulyje 6 milijardai žmonių, taip kad 200 milijonų reikštų cielą trisdešimtadalį Žemės gyventojų per metus, tai jei taip visi tokiais tempais mirtų, tai po 30 metų nei vieno žmogaus ir neliktų, nes čia galim paprastai paskaičiuoti: jei viena moteris per gyvenimą pagimdys netgi 10 vaikų, tai iš tų 6 milijardų tėra tiktai pusė moterų, taip kad tai reikštų, kad norint išlaikyt stabilų gyventojų skaičių prie tokio mirštamumo, reiktų, kad kiekviena moteris nuo gimimo iki to laiko, kai sulauks 30 metų, turi pagimdyti 20 vaikų, kas yra neįmanoma, kaip patys suprantat.

Tai paskui kažkaip matyt netgi ir žiniasklaida susigėdo ir retrospektyviai skaičiai visur pasikeitė į 40 kartų mažesnius. T.y., kad ne 200 milijonų, o tik 5 milijonai nuo pasyvaus rūkymo miršta. Tai gal nieko tokio...

Čia gi Pipedija sako vienareikšmiai: ne šiaip sau žmonės prieš alkoholį ir alkoholizmą ima kovoti, o dėl to, kad tai yra išties didis blogis, tik kai visokie dibilai sau smegenis užpila iki aplinkos nesuvokimo, tai jiems ir ima atrodyt, kad nieko tokio čia, kai visokie paaugliai nusilaka, privemia prie parduotuvės durų, paskui sukelia muštynes, papjauna vieni kitus peiliais, o paskui sėda į kalėjimą ir tada piktinasi, kad alkoholio pardavimo laikas apribotas. Čia tai mes sakom, kad nėr čia ko piktintis, o reikia priemonių imtis kažkokių.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. https://www.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/profesorius-pasirodo-netikeje-aurelijaus-verygos-rekomendacija-buvo-1000-kartu-teisus.d?id=83981705
 2. https://www.lrytas.lt/bendraukime/isklausykite/2020/04/22/news/vaikinas-isanalizavo-ka-per-spaudos-konferencija-pasake-a-veryga-man-geda-uz-ji--14588574/
 3. https://www.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/medikai-pratruko-reikalauja-nuversti-veryga-ir-grieztinti-karantino-salygas-958583
 4. https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/statistikos-departamentas-skelbia-kitokius-skaicius-lietuvis-isgeria-ne-18-2-litro-bet-tik-13-2-litru-alkoholio-662-804676
 5. https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/statistikos-departamentas-skelbia-kitokius-skaicius-lietuvis-isgeria-ne-18-2-litro-bet-tik-13-2-litru-alkoholio-662-804676
 6. https://www.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/sukritikavo-alkoholio-suvartojimo-statistika-lietuva-nera-prasigerusi-816224
 7. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prie-lietuva-girtuokliu-salimi-pavertusiu-pso-duomenu-ranka-prikiso-ir-a-veryga.d?id=74913564
 8. https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1153597/irangos-tiekejai-pasibaisejo-siulome-pagalba-bet-sveikatos-apsaugos-ministerijai-musu-nereikia
 9. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1152540/plauciu-ventiliavimo-aparatai-stringa-toli-nuo-lietuvos-sveikatos-apsaugos-ministerija-susizgribo-paskutine-minute
 10. https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1155518/salyje-tikra-dezinfekcinio-skyscio-krize-gamintojai-negaili-kritikos-valdziai
 11. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/s-malinauskas-susipyko-su-a-veryga-ir-kelia-ultimatuma-dezinfekcinis-skystis-arba-atsistatydins-56-1285464
 12. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1151971/lietuvoje-koronaviruso-reagentu-liko-apie-1-5-tukst-is-anksto-pirkti-mazi-kiekiai-ne-visi-turi-leidima-testuoti
 13. https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000097366/dienos-tema-sveikatos-apsaugos-ministras-medikai-bus-testuojami-tada-jegu-jiems-pasireiks-simptomai
 14. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1153860/veryga-apie-koronaviruso-plitima-ligoninese-baisiausia-kad-net-ir-jausdami-simptomus-medikai-ejo-i-darba
 15. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a-veryga-pateikia-naujausia-informacija-apie-koronavirusa-ir-karantina-56-1301222
 16. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/a-veryga-ir-r-lingiene-pateikia-naujausia-informacija-apie-covid-19-56-1317998
 17. https://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1157256/lrt-tyrimas-koronaviruso-gresmes-akivaizdoje-isskirtiniai-pavedimai-buvusiai-verygos-darbovietei
 18. https://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1163360/lrt-tyrimas-kova-be-taisykliu-uz-itampos-klaipedoje-verygos-ir-kauno-interesai
 19. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1167876/isskirtines-salygos-vienai-ligoninei-koronaviruso-ligoniu-vos-keli-bet-aprupinimas-lyg-epidemijos-centre
 20. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/rusiska-propaganda-vadinamai-knygai-aurelijaus-verygos-pratarme-56-831294