Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blaivybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Blaivybė nebūtinai reiškia sveiką protą ar kokią nors gerą moralę, ar sąžinę ar dar kažką, nes štai koksai tai pavyzdžiui, Aurelijus Veryga ar Ramūnas Karbauskis tai jums blaivybės pavyzdžiai, kuriais tikrai negalima skųstis, kad jie kažkuo tuos dalykus atitiktų kažkuria prasme. Taigi, kovokime už blaivybę, tik nenusigerdami, o blaiviai!

Sako, kadaise prieš daugelį metų anoksai Zbygniewas Piwacijus netgi tris kartus iš eilės laimėjo kokią tai blaivybės premiją už veiklą žurnalistikoje (tikroji to slapyvardžio pavardė redakcijai žinoma), bet vienok visus tris kartus tą premiją paskui pragėrė su premiją skyrusios blaivininkiškumo organizacijos (tikslus pavadinimas redakcijai žinomas) vadovybės nariais, kuo visi tenai džiaugėsi.

Taip kad blaivybė nebūtinai reiškia abstinenciją, o tiktai blaivumą kai kuriais, kad ir seniai buvusiais gyvenimo momentais.

Vienok alkoholizmas beigi narkomanija su blaivybe derinasi puikiai, nes visi žinome, kad kiekvienas alkoholikas ar narkomanas žada, kad jau nuo rytojaus - tai nei lašo!