Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gyvatė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Manto Adomėno plakatas su legendine ant jo nupaišyta gyvate

Gyvatė - tai tiesiog kur nors nupieštas pimpalas, nes gi nepadoru sakyti, kad pimpalas, tai reikia kokį kitą žodį pasakyti. Aišku, kadangi Lietuva yra drąsi šalis, tai visi čia išdrįsta pimpalus vadinti gyvatėmis, nes juk bus labai baikštu pasakyti, kad pimpalas yra pimpalas. Suprantete, žodis "gyvatė" gi yra kažkoksai padorus, ir dėl to išsyk padorus pasidaro ir kur nors nupieštas bybys.

Šito drovumo apimti, kažkokie lietuviai ir paskleidė šitą gyvatinį įvardinimą. Tai kad nebūtų visiems gėda dėl savo pačių drovumo, mes čia šiame straipsnyje ne kartą minime įvairius žodžius, kurie yra tiesiog žodžiai, nors kokios nors davatkos juos ir vadina keiksmažodžiais ir aiškina, kad negalima keiktis.

Šiuo straipsniu taip pat primename, kad Pipedija visiškai oficialiai yra Pasaulinės organizacijos kovai su kalbos proliferacija narys ir oficalus atstovas Lietuvai, įgaliotas atlikti visas ekspertizes dėl keiksmažodžių ir nekeiksmažodžių padorumo ir nepadorumo. Todėl jūs privalote sutikti su mūsų ekspertize ir jai paklusti.


Dalia Kuodytė ir gyvatė

Čia klasikinė gyvatė, kuri buvo nupiešta ant Dalios Kuodytės biuro.

Štai dar 2015 metų rugpjūčio 13 dieną kokie tai vandalai nupaišė grafitį ant tokios Seimo narės Dalios Kuodytės biuro žaliuzių. Matyt baltos metalinės žaliuzės kažkam pasirodė tiesiog kaip paišymo lenta, tai ir pripaišė.

O policija, gavusi pranešimą paskui matyt susidrovėjo, tai iš to drovumo neišdrįso parašyti, kad nupieštas kažkoksai pimpalas ar bybys, ir netgi pasidrovėjo parašyti, kad nupieštas yra koksai tai penis ar netgi varpa, todėl parašė, kad nupiešta buvo gyvatė. Tai aišku, paskui žurnalistai daug prankino ir aplinkinių namų gyventojų klausinėjo, ką jie tenai mato - ar gyvatę, ar kažką kito. Tai visi sakė, kad ne gyvatę jie mato.

Paskui, vienok, šita istorija buvo kažkaip užmiršta, tad smarkiai neįsitvirtino. Gi kiek vėliau nutiko jau kita istorija, kuri kažkaip ir perlaužė visuomenės suvokimą apie gyvates.


Mantas Adomėnas ir gyvatė

Trumpai tariant, istorija vyko paprasta - 2016 metais toksai Mantas Adomėnas ruošėsi rinkimams į Seimą, kur paskui ir pakliuvo. Vienok rinkiminė kampanija vyko Kaišiadoryse, kur, žinia - Brazausko žemės ir visokie konservai nelabai toleruojami. Taigi, ėmė kažkas ir apipaišė palei autostradą buvusį Adomėno plakatą. Nupiešė ant Adomėno Hitlerio ūsus, o šalimai dar ir bybių.

Tai Mantas Adomėnas tada, 2016 metų spalio 6 dieną savo Feisbuke parašė legendinį įrašą apie tai, kad ant jo plakato kažkas nupaišė ūsus ir gyvatę. Taip žodis "gyvatė" įgavo visiškai naują, iki tolei negirdėtą prasmę, o visa Lietuva sužinojo, koksai Adomėnas yra kultūringas ir netgi drovus. Būtent šitas Adomėno drovumas ir paskleidė visą tą gyvatę į visas puses.

Tai nuo to laiko žodis "gyvatė" reiškia tiesiog kur nors nupaišytą pimpalą.


Gyvatė - tai roplys

Gyvatė - tai panašiai, kaip ir žaltys, bet gi moteriškos giminės, todėl matyt ir nuodinga. Pas gyvates nuodai kaupiasi dantyse, tad įgėlus, gali sukelti problemų. Gyvatės mėgsta šilumą, tai kaip sako - sušildei gyvatę užantyje, tai štai ir įgėlė už tą meilę, kurią jai davei.

Lietuvoje pasitaiko tiktai angis, bet pasaulyje nuodingų gyvačių - gyvas galas. Tai kai nuvažiuosit į kokius šiltesnius kraštus, truputį saugokitės, nes kuo kraštai šiltesni, tuo ir gyvačių daugiau.

Dar, kaip žinia, gyvatės apsimeta šlanga, o išties - tai iliuminačiai, nes irgi reptiloidai.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.