Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mantas Adomėnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Mantas Adomėnas

Mantas Adomėnas, pravarde Kembridžas (kilusia nuo Kembridžo Universiteto pavadinimo). Viename telpa ir išeivis, ir ateivis, ir konservatorius, o dar ir daktaras. Tiesa, jo internetas kažkos baisingai socialiai oreantuotas.

Labai garsus Mantas Adomėnas dar ir tuo, kad suteikė naują prasmę žodžiui "gyvatė".


Gandai ir citatos

  • Šiaip tai balvonas, amžiais bevaikščiojantis su pražiota burna, kad visi galvotų jog jis durnas (pigus triukas išlošti situaciją) - Anonimas, užsukęs į Pipediją


Naujosios dešinės ideologas

Mantas Adomėnas laikytinas, ko gero, jei ne švenčiausiu, tai bent arčiausiai Vatikano esančiu krik-dešiniuoju konservatorių ekstremistu.

Neabejotina, kad TS-LKD "šeimos politikos" gairėms formuojant, buvo atsižvelgta į didžiulę Manto Adomėno įtaigą. Tas matyti iš radikalistiškų paisalų ir nusišnekėjimų, paranojiško kratymosi ir isteriškos reakcijos į kritiką bei neapibrėžtumo, ties kuriuo plavinėja anksčiau iškeltosiosios vertybėsbės šiandien.

Atrodo, kad būdamas įkvėptas Šventosios dvasios, Mantas Adomėnas gebėtų pašviesti geresnį kelią į ateitį ne tik sau ir savo išrinktiesiems...

Upd. - Ogi Mantas Adomėnas prisipažino, jog yra gėręs, ir dėl to dar netgi ir atsistatydino iš savo posto, tai čia irgi žmonės nusprendė, kad jis doras, panašiai kaip žmonės buvo nusprendę apie Paksą prieš 25 metus... Tai Pipedija su šituo ir sveikina Adomėną!