Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vakaro žinios

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai kaip šlykščiai reklamuojasi Vakaro žinios.

Vakaro žinios - tai toks laikraštukas, gal net greičiau toks bulvarinis skaitalas. Žymisi pigiais irgi šlykščiais fotomontažais. Va tokį ir dabar matote dešinėje, ką čia daugiau ir bepridursi.

Anksčiau Vakaro žinios kainavo penkiasdešimt centų, ką ir dabar dar matome jų logotipe. Dabar jau kainuoja vieną litą, bet vistiek visi pensinykai jį perka kai neturi ką veikti ir pavarto o perka todėl kad ten tik pezama kad kaltas Kubilius, kalta Grybauskaitė, kaltas Zuokas ir dar velniai žino kas o po to sėdi babcios ant suoliuko ir tauzija visokias nesąmones kad visi kalti ir vaizduojasi kaip jos ten viską išmano, o kartais prispirti reikalo, kai nėra tualetinio popieriaus šalia paima jį ir nusivalo šikną. Aišku, juokauju. Juk tokio puikaus laikraščio net negalima sutepti, bet jį daug kas naudoja kaip paklotą dažant ar gręžiant, kadangi jis priklauso vienam iš Lietuvos šviesuolių ir jos gynėjų nuo rusų ir gėjų - pačiam garbingąjam Vitui Tomkui.

Dar žr.