Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Užpakalis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pusnuogė Bunkėnė jums rodo gan puikų, nors kiek liesoką savo užpakaliuką

Sėdmenys, užpakalis, sėdynė, šikna (nuo žodžio šikti), subinė, pakalis (ar pakalys), dupkė (negirdėtas, bet papildykite talpų žodyną, negi gaila), sėdimoji (labai retai vartojamas), bezdė (kartais naudojamas jaunimo arba šiaip kokių dibilų).

Tai vienas iš svarbesnių žmogaus organų. Ant jos sėdime, per ją lupame, pilame beržinę košę, kartais ir įspiriame, o dar ji turi ir anokį lytinį potraukį.

Sąsajos

Šikna turi daug sąsajų su įvairiais reiškiniais. Štai pvz.:

Per šikną galime mylėtis. Tik aišku pageidautina su lubrikantais.

Paskirtis

  • Laikyti šiknaskylę ir žarnas. Kad neiškristų kas. Kad netektų paskui ieškoti ir gailėtis. Bet tam dabar jau naudojamos kelnės ir triusikai. Sijonas - nebemadoje. O į jį dėti būtų nemandagu ir netikslinga - nesilaikytų turinys. Tad dabar žmogus deda patogiai ir saugiai į anksčiau minėtą trikotažą bei rūbus.
  • Auginti kojas. Gražias irba kreivas.
  • Auginti smegenis. Tuščius arba beveik. Mokykla skleidžia gandus, kad dinozaurai turėjo net 2 smegenis. 1 iš jų - užpakaliuke. Visai tokiame kaip matote nuotraukoje. 2-ų smegenų niekas nėra matęs, ar radęs. Tuo mokslas įprastai grindžia savo išvadas. Niekas nežino kur jie buvo. Negi galvoje?.. Kokia nesąmonė!.. Bet mums pakaks ir 1 smegenų. Mes - nereiklūs. Todėl į mokyklą neiname ir netikime tą melo sakykla. Kokių paistalų tiktai ten neišgirsi!?.. Nebegalėtume tada padoriai rašyti čionai. Pipedija baigtųsi. Taigi kyla prielaida, kad dinozaurai visai neišmirė. Žmogus yra jų tiesioginis įsikūnijmas. Tą ir matome tose nuotraukose, nuo kurių neatitraukiate akių ir blizgių liežuvių.
  • Laižyti. Tai, kai užpakalis apsišika. Atsiranda gamtoje pusiausvyra, naudingi gyvunai, simbiozė. Suskrenda tada paukščiai valdininkai ("grifai" - tai tokie maitėdos, "paukščiai sekretoriai" - tai tokie klerkai), draugai... ir ima blizginti. Išterlioja kaką, padaro makijažą. Atrodo visai kaip veidas. Kai kuriems dibilams - gražus. Nes per televizorių nieko kito nemato. Nebent savo atvaizdą.

Dar žiūrėkite į

Vat kokių užpakaliukų ant Lietuvos žemelės dar būna! Su jomis susipažinti siūlo nekurie pažinčių pornalai