Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algirdas Pilvelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algirdas Pilvelis


Charizma trykštantis senukas! Kažkada sugebėjo daryti įtaką visuomenės procesams, naudodamas ir nustekendamas Lietuvos aidą, nes buvo neūkiškas jo savininkas. Be to Algirdas Pilvelis įkūrė kažkokią politinę grupuotę ir, savo ofise Gedimino prospekte (ten, kur Antano Terlecko knygynėlis buvo, kol tiedu nesusipyko) kava irgi brendžiu viliodavo jaunimą, tik tas kažkaip Pilveliu nepasitikėdavo - kavą su brendžiu išgerdavo, pažadėdavo vėl ateiti ir dingdavo Sereikiškių parko pauknsmėje...


Kaži, kas įpūtė Pilveliui proto, prašviesėjimo valandėlę, ir tas suzgribo nedalyvauti Prezidento rinkimuose, bet vis tiek išlieka ryškiu veikėju...