Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Andrius Užkalnis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Užkalnis)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Andrius Užkalnis rūko naglai cigarą ir galvoja, kaip čia vėl rusofilams kiaušius užmint

Andrius Užkalnis (latv. Andrējs Pādkalniekšs) arba tiesiog Užkalnis - kaip kažkas sakė, yra vienas iš Pipedijos kūrėjų, vienas iš nuostabiausių trolių per visus lietuviškus internetus, netgi kaip pasakius - grand-trolis tiesiog, o ne šiaip trolis. Kartais komentatorių meiliai vadinamas literatūros Minedu.

Nes rašinėja savo bloge ir visokiose žiniasklaidose taip, kad paskui melejonai pasipiktinimų kyla, superfleimai tikri. Ant Račo kai pavarė vieną kartą tai Račas žadėjo visus dundukus pervadinti "užkalniais" iš piktumo.[1]

Kažkada dirbo Lietuvos Radijoje, poto ilgą laiką sėdėjo kažkur emigracijose, matyt, kad valdžia nepasiektų. Gavęs vardinį CŽV puodelį įsidrąsino ir persikraustė gyventi į Lietuvą. Laikinai ėjo valatkos pareigas Komjaunimo tiesoje. Kalbama, jog sekantis Andriaus tikslas yra laikinai pavaduoti Artūrą Račą, nors vis dar yra pasiekiamas per feisbuką, tviterį, o dabar gi jau ir per google plus.

Užkalnis yra žinomo forumo Supermama.lt įkūrėjas ir vienas iš dabartinių akcininkų. Nenuostabu kad supermamos gausiai jo knygas reklamuoja visaip. Ranka ranką plauna, tai štai jums ir prašom.

O šiaip tai mes tai mažai ką turim pasakyti apie Užkalnį, nebent tai, kad jo labai nekenčia kalbainiai ir rusofilai, pastarieji gal kartais netgi labiau nekenčia Užkalnio, negu Čyvo. Kas keista jei prisiminsim jo tautybę (žr.).

Čia matyt dėl to, kad Užkalnis tiesiog meistriškai kelia kognityvinį disonansą (jam nereikia net išreikšt nuomonės, užtenka tik pasirodyt), netgi taip, kad kai kam kyla melagingi įtarimai, esą jis esąs užsimaskavęs kaščenitas. O dar vat labai įdomių atsiliepimų apie Užkalnį suradom internetuose.

Tai neveltui ir reakcija tokia žmonių apie Užkalnį. Tai čia geriausiai apibūdina viską tokia citata: "jazau kas tas užkalnis" - taip Skype čiate ištarė garususis Dirgela, ištiktas isterikų.

Pipedijos redagtorė KIX, daugiausiai rašiusi apie Užkalnį ir tyrinėjusi jo gyvenimą, sako: "Kiekvienąsyk prisilietus prie šio žmogaus, norisi nusiplauti rankas. Kad galėčiau paskui vėl jas išsitepti, lipniai ir saldžiai. Pati nežinau, kodėl."


Andriaus Užkalnio asmeninis gyvenimas

Gimė 1965 m. prie Vilniaus ukrainiečių žydo karininko ir lenkės bufetavos (galimai irgi žydės) šeimoje. Tikroji jo pavardė yra David Krycko. Lietuvišką vardą jam davė, kad gautų geresnius mokslus. Londone persivadino į Davidą Goldbergą, bet Lietuvoje to nesako ir slepia.

Andrius Užkalnis su seseria Beata Nicholson.

Iš tos pačios šeimos yra kilusi ir Užkalnio sesuo yra Beata Nicholson, tik ji jaunesnė ir ideali moteris o ne trolė.

Po mokslų aukštojoje ješivoje studijavo geležinkeliečių technikume, paskui medicinoje, bet komercijos klystkeliai nuvedė slidžiais keliais. Buvo vedęs Moniką Bončkutę, kai gyveno Čikagoje.

Dabar gi susidėjęs su tokia Fausta Marija Leščiauskaite, su kuria kaip ir redaktoriauja, o kartu leidžia ir žurnalą bei turi šunį, kurį vadina Oregonu.

Pirmoji knyga

Tokia Užkalnio knyga. Niekas nežino, apie ką ten parašyta, bet stora

* Vilniuje Užkalnio knyga buvo pristatyta ją finansavusiems žydų finansininkams ir užsienio dignitarams, ypač nusipelniusiems griaunant Lietuvą. O masės buvo sukviestos į prekybos centrą sostinėje graikišku pavadinimu gruodžio 19 d. ir ten apkvailinti žmoneliai dar kartą galėjo atsisveikinti su savo sunkiai uždirbtais pinigais. Užkalnis pasirašinėjo autografus, bet, kadangi rašyti nemoka, tai tik išbraižydavo flomasteriu tris kryželius.

Dabar pirmas tiražas išpirktas ir sunaikintas. Pagyvenusios moteriškės visur kur teiraujasi, kaip nusipirkti tą Užkalnio knygą, tai sako, kad yra kažkur Rusijoje platinama piratinė knygos versiją, bet ten viskas nekokybiškai, atrodo, nulaužta ji ar dar kažkas. Ir ne viskas lietuviškai.

O Londone jis skelbėsi kad knygą pristatinėjo Lietuvos ambasadoje ir kad dar dalyvaus Beata Nicholson, bet iš tikrųjų nieko panašaus nebuvo. Pardavinėjo pasenusias su poligrafiniu broku Jamie Oliverio knygas ir jokios Beatos nebuvo nes ne tokia ji dišova kad bičiuliautis su visokiais aferiūgom. O paskui atvyko policija ir jį suėmė. Paskui visgi paaiškėjo, kad Beata yra kadangi tikra Užkalnio sesuo ir kad lyg ir buvo sutikusi jam padėti bet vėl juoda katė perbėgo kelią po Beatos knygos pristatymo skandalo Vilniaus knygų mugėje.

Kitos knygos

Dar žinoma, kad Andrius Užkalnis turi daugybę rankraščių, rašytų žiloje jaunystėje tūnant pogrindyje Šančiuose. Autorius taip pat žada išleisti receptų ir parankinių knygų automobilistams. Ypatingo populiarumo tikimasi iš straipsnio apie stabdžių skystį, į kurį Užkalnis įjunko Rusijoje kaip į svaigųjį gėrimą.

A.Užkalnio buvusi sutuoktinė Monika Bončkutė. Ji yra už jį parašiusi ir kai kuriuos knygų skyrius, kai jis parpdavo apsiėdęs mėsainiais.

Andriaus Užkalnio pabėgimas į užsienius

Užkalnis (arčiau prie objektyvo, matyti tik nugara) aiškinasi santykius su verslo partneriais rytų Londone.

Tai čia vat taip vat Anonimas mums pranešė visą tikslią informaciją apie Andrių Užkalnį, tai ją čia jums ir pateikiame net neredaguotą, kad žinotumėte:

Uzkalnis spruko i Anglija po to, kai ji jau ruosesi sodint i kalejima del afioru Antaviliu internate. Jis ten buvo isidarbines saviveiklos vadovu puse etato ir grojo akordeonu, o is tikruju kartu su sandelininke Zaneta klastojo popierius ir pasisavindavo dideliais kiekiais maista, paklodes, baldus ir t.t.

Jis ir jaunoji staciapape Zaneta dar ir kitaip smagiai leido laika. Butent del to ir ikliuvo, kai gyventojai isgirdo aistros atodusius is pagalbiniu patalpu ir iskviete policija.

Prasidejo aiskinimaisi, issivyniojo siulo galas, susidomejo Vilniaus raj. prokuratura. Teko Uzkalniui nesti kudasiu, o jo drauge nusiplove i Bahreina ir isidarbino sokeja.

Jau tik paskui Andrius atsidure Cikagoje, priglaustas neaiskiu draugu is liet. bendruomenes ir parapijos, ir viskas pasibaige Bonckutes glebyje. Apie visa kita jau zinome.

Dabar jis gyvena cia, Anglijoje, o kuo uzsiima, galit paklausti bet ko, kas sestadieniais ateina i rusu bara "Riabinushka" kur prie East Ham stoties.


Gėdingai antilietuviška Užkalnio veikla

"Che-che. Gerai čia ant cepelinų ir kitų lietuviškų reikalų pavaryta!". Užkalnio rėmėjams ir bendražygiams knyga patiko

Ką iš tikro neabejotinai gėdingo internetuose yra padaręs Andrius Užkalnis - tai dalyvavimas liūdnai pagarsėjusioje lietuviško tautinio paveldo šmeižimo ir difamacijos kampanijoje.

Kartu su Lietryčio bendražygiais, visomis tomis nelaimingomis bončkutėmis, sabaliauskaitėmis ir kitokiais sAkais, A.Užkalnis niekino, peikė bei tyčiojosi iš lietuvių tautinio pasididžiavimo objekto - cepelinų!

O vietoje to lietuviams bruko ir gyrė tuos savo hamburgerius, atseit - štai kur tikras globalistų ir tolerastų rekomenduojamas maistas, įrodantis atsisakymą nuo lietuvybės ir tradicinio gyvenimo būdo bei perėjimą prie tolerastijos ir netradiciškumo.

Šioje vietoje mes sakome Andriui Užkalniui tiesiai į akis:

- Gėdykis, Užkalni! Gėdykis ir atgailauk! Mesk tuos hamburgerius, virk ir valgyk lietuviškus cepelinus kasdien! Gal tada po kokių metų-kitų ir užsitarnausi lietuvių tautos atleidimą!

Garantijų, savaime suprantama, neduosime, bo labai jau sunki nuodėmė slegia tavo, Užkalni, sąžinę!


Žymių žmonių atsiliepimai apie šlykščiai marazminę Užkalnio marazmatiką

Užkalnis ir tipiška skaitytoja. (Nuotr. klubo "Рябинушка", Londonas
 • Lietuvoj pasiekem naujas intelekto zemumas, su kuo daugeli skaitytoju ir sveikinu... - kažkoks Gintautas Baranauskas
 • O Tamsta, p. Užkalni, manote, kad esate gabesnis už R.Kazlą? - Mindaugas Peleckis, pasipiktinęs, kad Andrius Užkalnis išvasdino Rolandą Kazlą kažkokiais žodžiais
 • Tai gal jum ir Dalios Teiserskytes eiles nepatinka? - Saulius Paukštys
 • Etatinio bylotojo ir profesionalaus moralizavimo kario blevyzgos, kuriomis siekiama atkreipti į save dėmesį ir susilaukti tokios pat moralės dundukų liaupsių - Artūras Račas
 • A.Užkalnis iki šiol daugeliu atveju buvo panašus į šiukšlę. Kuri šiek tiek erzina, teršia aplinką, bet nepavojinga, nes netoksiška ir laikui bėgant suirs. Kaip numesta nuorūka ar šuns kakutis miške ant tako. - žiniasklaidos priemonė "Artūras Račas"

Anonimo atsiliepimai beigi citatos apie Andrių Užkalnį

"Jeep. Nepavydėkit. Valgykit hamburgerius, užsigerkit cocacola, rūkykit suktines - ir jūs taip atrodysit..."
"Holy fucking shit! Juk čia lietuviški šaltibarščiai ..Duokit užsikast hamburgerio, kol neapsivėmiau"

Čia Pipedijai labai nuskilo, kad Užkalnis pats prirankiojo geriausių citatų apie save viename savo puslapyje, tai mes iš tų jo prirankiotų išrankiojom išvis geriausias, tokių net apie Pipediją nieks nerašo, mums dar gerokai pasitempt reikės, kol kas nors šitaip išvadins, nors kažkas ir buvo pasakęs, kad "Pipedija - tai internetų šikna":

 • Intelektualinė ir emocinė nebranda - štai kur autoriaus bėda. (...) štai toks vėjavaikis, pramokęs rašyti, ima ir pila purvą ant savų, tai, žinote, taip ir prašosi pasakyti porą aštrių žodžių ir pastatyti į vietą, kaip šunytį, dergiantį kur pakliūva. Dar vaikeli nenugyvenai gyvenimo ir ne tau mokyti vyresnės kartos žmones. (...) Toks štai nusmurgusios sielos dvasios ubagas pila druską ant tautos žaizdų ir mėgaujasi. Chamas ir chlamas - štai kas tu, autoriau. (...) Tamsta - tikras dvasios ubagas, sielos daunas.
 • Daugiau negu sitas uzpakalis sikantis is sito laikrascio niekas netersia musu visu Lietuvos, kalbos ir palikimo.
 • Tokie kaip tu ne tik skatina nutautejima ir gimtosios kalbos nykima. Tokie kaip tu kryptingai dirba, kad neliktu Lietuvos! Kodel nebenori prisiminti, kaip tavo balsu buvo garsinami slyksciausiu pornofilmu vertimai? Manai, pamirso zmones, kaip tu organizavai nelegalius losimo namus Kaune, o paskui sprukai pabrukes uodega, kai prisvilo pasturgalis? Kodel ligi siol publikuoji alkoholio, tabako propaganda?
 • tu dvasios ubagas. nesusipazines su rusu kultura, kuri yra didziai vertinama tavo susiktuose vakaruose , o pazisti tik majkes po kostiumu ir matrioskas.
 • ar gerbiamas ponas Andrius Užkalnis nėra tolimas ar artimas p.Gebelso giminaitis, jų talentingumas ir stilius bei tiesos procentas staripsniuose lygūs
 • Lietryciui arteja bankrotas, jei sitam durneliui duoda rasyt ir dar moka po 1500 litu uz straipsni...
 • Laisvė yra savo Tėvynėje. O jos išdavikams - mirtis be pasigaliėjimo! Tokie kaip tu neverti gyventi niekur. Nes tau vieną dieną atsibos Itališki sumuštiniai ir tu išduosi ir juos. Tokie kaip tu yra šiukšlės. Ir laisvę suprasti tokiems kaip tu neduota Dievo. Gėda Lietuvai dėl tokių kaip tu. (...) Laisvė - tai prievolė dirbti Lietuvai, gerbti savo tėvų ir protėvių kutūrą ir nepriimti jokio brudo sklindančio iš supuvusių vakarų. Laisvė - pareiga kovoti prieš svetimos kutūros nesvarbu itališkos, amerikonikos, žydišos ar arabiškos invaziją į mūsų gyvenimą. (...) Šita destruktyvi liberalaus kapitalizmo ideologija jau beveik visai sunaikino viką aplink. Laikas griežtai ją uždraust! (...) Tavo "aukštesni tikslai" yra pralobti kitų sąskaita, nujoti ant svetimo amerikoniško ar itališko pimpalo į dangų.
 • Ka reiskia nuotraukoje vyras su dideliu cigaru pagal kuno kalba ? Tai motinos speni ciulpiantis dvasinis nesubrendelis, didelis cigaras simbolizuoja dideli speni, akys ismeigtos i fotoobjektyva reiskia savimylos narciziska pasitenkinima. Pasukta galva profiliu - lyg tai sonu nusigreziantis nuo realybes, siuo atveju dar viena narciziska poza, ka isduoda akys. Galima butu vardinti ilgai. Tai tik dvasios ubago noras save labaaaai sureiksminti.

Užkalnio atsiliepimai apie belenką beigi citatos

Užkalnis kai privalgo hamburgerių tai pradeda pūliuoti ir tiek privaro belenko kad visas tas briedas yra atskirai iškeltas.

Ligos ir gyvenimo istorija

O čia dar tokį anoniminį gandą Pipedijoje gavom, kuriam kažkasai atskirą skyrelį sukūrė netgi:

"Praeito amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigoje besiskiriant Andriaus tėvams, jam buvo susisukęs protas ir Andrius Užkalnis buvo paguldytas kuriam laikui beprotnamin Vilniuje.

Išleistas iš durnyno, Andrius susirado Godą, kuri sugebėjo jį sugrąžinti į normalias vėžes (bent jau kuriam laikui).

Vėliau jie abu išvyko į bene didžiausių mentalinių susirgimų arealą - Didžiąją Britaniją, kur Andrius jau legaliai galėjo vaikščioti su prasižiota burna."

Tai mes ta proga norim pasakyti, kad užtat visiems Pipedijos autoriams yra įprastas gyvenimo etapas - pakliūti į kokią nors psichiatrinę, ar šiaip nuo proto nušokti, taip kad apie kitus irgi tą patį drąsiai gali visi parašyt, nes iš kur jūs manote, mes taip gerai psichiatriją išmanom!

Kadangi pats Andrius Užkalnis slepia apie save informaciją, tai lrytas.lt komentaruose radom.

Tokios "pramogos" - idealus Užkalnio atsipalaidavimas, laisvalaikio leidimas.
 • Londone jis pagarsėjęs kad organizuoja žmonėms darbą ir suranda būstą (nu aišku ne už dyką), su kažkokia itale išprotėjusia gyvena. Per naktis riksmai, snukius daužosi, meilė pas juos. Paklauskit rusų baruose, jis ten mėgsta į bilijardines eiti, visi jį pažįsta, turi klička Papa Smatriaščij, nes anksčiau dar reketu užsiėmė tarp lietuvių Newhame ir Plaistowe, bet paskui kažkaip apsiramino.
 • Prekiavo spalvotais metalais (kai kurie, jei ne visi, buvo grobstyti), garsino pornofilmus nelegaliose studijose bei pats juose filmavosi, kol nebuvo toks storas, kaip dabar, ir kol stovejo pimpalas. Organizuodavo komercines-poilsines keliones, kur naivus zmones atsidurdavo vietoje zadetu penkiu zvaigzduciu neaiskiuose Turkijos pajurio griuvesiuose, kur jiems vietoje kokteiliu buvo siuloma aitri naminuke, o pro langus per naktis aidejo girtu keksiu rekavimai. Rinko indelius ir prekiavo nekilnojamu turtu, privatizavo kazkokias fermas Pasvalyje, paskui slapstesi nuo kreditoriu Cikagoje, kur susidejo su kita 'rasytoja', Bonckute, kuri ir padejo Valadkinui atrasti Uzkalnio 'talenta'. Dabar jis naktim krauna furas prie Londono ir raso savo uzsakyta mesla.
 • Čia jį visi pažįsta. Žvengiam kai skaitom kaip razumnu apsimeta ir pasakoja kad dirba žiniasklaidoje. Iš tikrųjų jį seniai išmetė iš visų darbų (trumpai dirbo atrodo iki kokių 2001 m. ar panašiai kažkokiam laikrašty rusiškam); dabar cigarečių furas iškrovinėti jis turi brigadas Kente. Dar kažkokius remonto darbus dirbo, bet ten lavka užsidarė, krizė dabar. Liko žmonėms skolingas. Su rumunais koncesijos pagrindais prekiavo padirbta vietnamietiška žvaigždute. Bandė masažo saloną daryt, tai taip nuo albanų pasikrovė malkų, kad visam gyvenimui pasimokino. Albanai čia tą biznį laiko ir žąsinu neįsileidžia.
 • Juokingiausia buvo kai tas pumpučkis bandė patekti į TV šokių dešimtuko konkursą. Buvo išjuoktas, kas matė Anglijoje per ITV tai griuvo nuo kėdžių.
 • Galetu autorius pabedavoti apie savo liudna gyvenima o ne apie kitu nesekmes. Londone jau seniai isgarsejes savo idiotiskais benefisais, kai issinuomaves masina atviru stogu laksto ir milijonieriu vaizduoja su cigaru dantyse ir su baltu kostiumu, kaip Donas Korleone. Pinigu turi siek tiek, tai uztenka ir pasistaipymams visokiems, ir baliams pirtyse, kurios Edgware roud issinuomoja is neaiskiu arabu. Tai ten ir "undines" , ir sampanas, ir edesys, ziurekit visi, kaip as puotauju su draugeliais. Nuvoriso rojus. (...) Dabar yra parvykes sventems i Lietuva, tai irgi tralialia, festivaliai paeina tokie kad "mama ne goriuj" . Kalbejo kazkas kad jis Klaipedoje cia gastroliavo, paskui turejo 800 litu sumoketi uz sudauzytus indus banketineje saleje.
 • Mums bus lengviau suprasti sito straipsnio esme, jei prisiminsime autoriaus kilme. Gimes David Trycko vardu (zydukas is ukrainieciu seimos, persikrauste seneliai i Nova Vilnia po karo kaip specialistai inzinieriai atvyko i LTSR pramone dirbti), tapo "lietuvis" Andrius Uzkalnis, nes ne durni judejai tevai suvoke, kad su LT pavarde nueis toliau. Ir neprasove. O dabar jis tikrai gyvena Londone, bet cia susigrazino varda David bet pavarde jau pasiemes Goldberg. Taip kad Dovydas Goldbergas cia raso. Ir niekam Londone nesako, kad grizes i Lietuva jis jau Andrius Uzkalnis. Tai tokie stebuklai. O straipsnis yra gryna propoganda, ir viskas. Jis pardavineja savo knyga ir viesinasi bet kokiais budais.

Dar žr.


Andrius Užkalnis
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!