Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Čikaga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Čikaga - kadaise buvęs dipukų ir nedipukų, o savaip emigravusių amerikos lietuvių centras, kur gyveno jų dešimtys tūkstančių, o gal ir daugiau, gal netgi ir daug daugiau - ištisi lietuvių kvartalai, kur angliškos kalbos nei neišgirsi.

Vienok tas lietuvybės etapas buvo labai seniai, prieš pusę šimto metų, o gal ir dar gerokai seniau. Gi dabar lietuviai išsisklaidę, o Čikaga garsėja tik vienu išskiritiniu vietinių lietuvių bruožu - tuo, kad pletkus jie ten skleidžia dar kokius 100 kartų labiau, negu Pipedija ir jau yra pasiekę tą lygį, kur vargu, ar galėtume kalbėti apie kažkokią normą.

Sako, kad Čikagos lietuviai kadaise taip nepletkavoję, bet įvyko kažkokia genų mutacija, o gal kas tiesiog juos apsėklino taip, tad visokie gandonešiai, apkalbos ir kitos šnekos tenai išplito taip smarkiai, kad iš principo neįmanoma rasti palyginimų. Joks normalus lietuvis iš Lietuvos iš principo neįsivaizduoja, kad gali būti šitokie kiekiai visiškai absurdiškų, bukų ir kartu neįtikėtinai pagiežingų apkalbų, pramaišytų su šmeižtais, tikrų detalių žiaumojimais, visokiomis pikantiškomis išgalvotomis ir neišgalvotomis smulkmenomis ir taip toliau.

Sako, kad ir dabar garsėjantis Discord esantis pletkų kanalas - tai irgi maždaug perpus užsėstas tų pačių Čikagos bobų ir diedų, kurie per internetus stebi lietuviškas įžymybes, seka jų feisbukus ir instagramus, ir apkalbinėja, ir apkalbinėja.

Kai kurie kiti pastebi, kad ne vien genetinės mutacijos čia kaltos: Čikagos lietuviai buvo labai išstumti iš normalios kultūrinės aplinkos, ilgą laiką maišėsi su visiškai marginaliais vietiniais sluoksniais, tad ilgainiui atsiskiedė prasto, žemesnio intelekto genais. Kita vertus, dėl lietuviško darbštumo visgi sugebėjo užsidirbti daug pinigų, išėjo į pensijas, išlaikė visai gerą sveikatą ir dabar tiesiog neturi ką veikti. Smegenų normaliai kultūrinei veiklai, kokiems nors renginiams, spektakliams, knygų rašymui ar dar kažkam trūksta, bet noras apkalbinėti kitus ir sena pagieža - dešimteriopa. Tai vat ir sėdi, ir apkalbinėja.

Turim pastebėti, kad kitose JAV vietose tokio nenormalaus pagiežingų apkalbų plitmo nepastebėjome. O ir pačioje Čikagoje apkalbomis užsiima ne visi, o tam tikras gerai žinomas branduolys iš visiškų žabų, kurias kiti Čikagos lietuviai vadina bezdalynėmis.

Taip kad sėkmės jums, Čikagos bezdalynės, tik neapsitrieskite, bebezdėdamos!