Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pletkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pletkai - taigi toksai Discord serveris, kuris dabar tenai svarbiausias, nes anksčiau tai buvo tiktai geimai, o pasidarė, kad dabar Discord svarbiau, nei negu Skypė, kurią naudoja šiais laikais nebent jau visai atsilupę seni perdylos. Gi Discord - tai modernu, taigi ir visi pletkai begi gandai ir taip toliau.

Dabar gi tas Pletkų kanalas iškasa visas naujienas ir žinias, stebi visus Instagram bei Facebook reikalus ir netgi gyvai pastalkina kokius nors įžymesnius veikėjus. Nes gi visuomenė turi žinoti tiesą apie tai, kas kaip atrodo, kas ką valgo, kas su kuo pisasi ir kas kam nepatiko!

Dar sklando gandas, kad svarbiausia Pletkų skleidėjų dalis - tai bezdalynės, seniai žinomas Čikagos pletkų branduolys, kuris savo smirdinčiais čiuptuvais išsiplėtė jau ir į kitas pasaulio valstybes.

Kadaise pletkus valdė toks Dibilas 𝚉𝚑𝚎𝚖𝚊𝚒𝚝𝚒𝚜, bet jis buvo išbanytas nes bandė daryt pornūchos serverį ir pardavinėt Meschino nudes visam pasauliui. Dabar servą valdo tokie gaidžiai Lizdas ir Hiphopė (nors sakoma, kad anie yra tas pats zhemaitis ir senesni adminai, tik pakeitę vardus). Bet karas nesibaigė, serverio Kliedesiniai ir Meškėnai nepasiduoda bei vieną dieną paims valdžią.

Dar kartą Andrius Užkalnis ir Rokiškis Rabinovičius savo bais garsioje ir visiems žinomoje laidoje Žmonės ir monstrai papasakojo, kad tame Discord kanale "Pletkai" vis labai geri, tik nelaimingi. Tai dėl to jiems reikia duoti daugiau gerumo ir meilės, ir taip toliau. Andrius Tapinas irgi yra viens iš tų, katrie reklamuoja serverį bei sako, kad jis yra zajabys.

Tokia klinikinė alkašė ir dėmesio auka Agnė Jagelavičiūtė labai nekenčia "Pletkų" serverio ir vis bando jį nukakint, bet jai vis nesigauna ir prisidaro vis gėdos. Dėl to serveryje yra daug narių su slapyvardžiais kaip Jagės_Pienligė, Jagės_Šiknos_Plevė arba tiesiog faktinis Alkašė_Jagė. Tai Jagei labai nepatinka ir ji vis savo instagrame pakliedi kaip va dabar jau visus išbanys ir serverį uždarys ir visi gaus baudų, kad aptarinėja Jagės 10 dienų išgertuves Nidoje bei kaip Jagė Bybiais apipaišė kaimynų duris.

Geri "Pletkų" darbai

Bet "Pletkai" nėra tiesiog tik mergų sanbūris, kur aptarinėjami visi alei vieno. Dar kartą "Pletkai" paklausė Tapino patarimo ir paaukojo dachuja babkių tokiam serverio numylėtam teliko laidos "Auksinis protas" dalyviui Sauliukui, katras dukart buvo beveik laimėtojas, bet vis nepavyko laimėti.[1] Ką Sauliukas veiks su anais pinigais nežinoma, bet servo gyvatėlės tikisi, kad jis gerai pailsės bei pasidžiaugs šia dovana. Sauliukas serveryje labai mylimas už savo paprastumą bei fainumą.

Taigi gyvatėlės gali būti ne tik nuodingos, bet ir naudingos. Gyvatėlės piktos tik ant durnų influencerių, katrie neneša pasauliui jokios naudos, o visiems kitiems tai draugiškas serveris.


Kažkokie senesni paaiškinimai apie pletkus

Pletkai - tokie kaip ir gandai, tiktai specialiai pagerinti, kad sklistų ir nenutiltų, ypačiai, kai juos skleidžia visokios pagyvenusios britkios personos, piktos ant viso pasaulio ir iškreiptą fantaziją turinčios, kaip kad kažkokios davatkos ar šiaip kažkokios senmergės, o gal net ir kokie pyderai.

Čia gi viskas akivaizdu: paprastas gandas taigi niekam neįdomus, o tuo tarpu pletkai gi apauga visokiomis pikantiškomis detalėmis ir pagražinimais tiek, kad kartais ir neatpažinsi - vat nueis kur kokia mergina su šuniu į mišką grybų rinkt, o bobelės jau kalba pletkus, kad su šuniu į mišką eina, neaišku, ką ten daro, o ir šuva matyt koks ne toks, taip kad ir virsta čia grybai į kažkokią zoofiliją.

Arba pasako kas nors kad štai koks seimūnas su žmona išsiskyrė - žiū ir paaiškėja, kad anas besantis besarmatis gėjus, ištvirkėlis ir dar apsivogęs ir išvis koks nors kyšininkas, nes irgi pletkai taip pasako.

Vat taip pletkai ir atsiranda. Dar gal ir ne veltui, kai kurie sako, kad pletkas - tai nuo žodžio blet, tik kad jame b raidė pakito į p, taip kad sušvenėjo ir pasidarė tinkamesnė tyliai į ausį kažkam šnabždėti...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.