Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agnė Jagelavičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Agnė Jagelavičiūtė - buvo žymi influencerė, nes tiesiog buvo savimi. Bet deja, 2022 pabaigoje, gruodžio 28 dieną žiniasklaida pranešė apie jos mirtį. Amžiną tau atilsį.

Kadaise, 2019 metais, Agnė Jagelavičiūtė rašė:

Man būna nuostabių dienų, kai atrodo sprogsiu iš laimės ir būna dienų, kai mirti - atrodo lyg dovana, bet čia gi tas vienas gyvenimas, kuris, kai pagalvoji, juk tik jis man iš tikrųjų ir priklauso. Ir, o Dieve, juk niekas neapsaugotas... Jis gali baigtis, kad ir rytoj. Ar pagalvoji, kas būtų, jei šiandien būtų paskutinė tavo gyvenimo diena? Ar nesigailėtum, kad bijojai? Nebijok.

Žemiau - senas straipsnis, kadaise rašytas ir taisytas ne vieną kartą. Ji kėlė emocijas, pasipiktinimą, pritarimą. Ji klysdavo, ji būdavo ir teisi. Nes ji buvo savimi, buvo asmenybe. Numirė visai jauna.


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kai šiaip visa neišsidažiusi, tai visai gražutė ir miela panikė atrodo, tik kad jau iš veido matosi, kad liesa, kai skeletukas matyt...

Agnė Jagelavičiūtė - viena iš daugelio Lietuvos padangės žvaigždučių, nei neaišku, kodėl populiari ar išvis aprašinėjama bei per TV rodoma. Pagarsėjo per kažkokį šūdiną realybės šou, o paskui vis bandė save reklamuoti, kaip drabužių dezainerę, ale betgi tik į minusą nuėjo...

Liūdnai kartą prisipažino, kad sirgo anoreksija ir bulimija, tai čia visoms merginoms pamoka gera tebūnie. Nes išties tai sunku šitokius dalykus ir išgyvent, ir viešai pripažint. Nevalgydavo po kelias dienas, paskui prisikimšdavo maisto, o tada jau lėkdavo į tualetą vemt... Progresuojant ligai, priėjo iki to, kad ėmė plastines operacijas darytis... Bet laiku sustojo.

Pipedija nuoširdžiai reiškia pagarbą Agnei Jagelavičiūtei už tai, kad įstengė nugalėti šią ligą.


Šiaip visokie nepatikimi gandeliai apie Agnę Jagelavičiūtę

  • Kartą, kai nuskrido į Braziliją, tai nei iš aerouosto neleido išeit - išsyk atgal į Lietuvą deportavo, mat brazilų pareigūnai identifikavo kažkaip, jog šioji besanti prostitutė.
  • Kitą sykį Agnė Jagelavičiūtė nusiskuto galvą plikai, matyt galvojo, kad taip gražiau atrodys.
  • Ilgai tūsinos su Oskaru Koršunovu, tai dar kalbos buvo pasklidę, esą būtent šis įtaisė ją į nemokamą vietą kažkokioj aukštojoj mokykloj.
  • O per vieną TV laidą ėmė klausinėti viešai žurnalistės, kokio ilgio pas jos draugą pimpalas. Tai atsakymo berods negavo...
  • Dar sako, bjauraus būdo, įžūli kaip šuva ir rėksnė, bet čia jau nežinom, ar tiesa tai...


Keista istorija, papasakota vieno seno gėjaus. Visi sutapimai gali būti atsitiktiniai, o gal net ir visiškai melagingi. Už ką pirkom, už tiek parduodam.

Tipinis kaimo vaikis. Vytenio Petrošiaus nuotr.
"Išleidžiam Vilniun į mokslus". Gal čia su pirmąja mokytoja? Posh.lt nuotr.


Anot gerai informuotų gandonešių, prieš daug daug metų į Vilnių iš tolimo Dzūkijos kaimo atvyko toks šviesiaplaukis bachuriukas.

Nežinome nei jo vardo nei pavardės nei gimtojo kaimo užvadinimo.

Žinome tik, kad baigė jis barmenų-padavėjų kursus Žirmūnuose ir išėjo į Vilnių sau laimės ieškotis. Bet kur tik jis nėjo, niekur jo nepriėmė į darbą.

Mat labai jau jaunas ir nepatyręs išrodė, nu kaip tokį prie alkoholio pilstymo prileist?


Pradžioje teko ir vynelį papilstyti. Irmanto Gelūno nuotr.
Vėliau atsirado ir smagesnio darbelio. Mindaugo Ažušilio nuotr.
Gera priglusti prie krūtinės senam draugui, kuris tave pažinojo dar visai kitokį. Posh.lt nuotr.


Kol vieną tokį kartą užėjo jis į nematomą iš gatvės klubą, kažkur Naujamiestyje, tarp fabriko griuvėsių.

Tenykščiams jaunas nekaltos išvaizdos blondinukas labai patiko ir jie davė jam darbo prie baro ir aplinkui. Taip vyruko pašaukimas jį atrado ir jis tapo gėjumi.

Anų gyvenimo būdas jam buvo prie širdies. Vyrai varžėsi dėl jaunojo gražuoliuko dėmesio, pirko jam dovanas, vedėsi pramogauti.

Ten jis išmoko vienos gudrybės - gosliai išsižioti žiūrėdamas vyriškos lyties pašnekovui į akis bei karts nuo karto aplaižyti lūpas. Retas gėjus atsilaikydavo.

Viskas buvo puiku, kol blondinukas nepastebėjo, kad jo populiarumas pradėjo menkėti. Nieko nesuprasdamas jis vienišas kiūtojo pamiltojo klubo rūsiuose – tai išsižiodamas, tai apsilaižydamas, veltui laukdamas senų pinigingų draugų.

Kol neišlaikęs jo kančių senas gėjus atskleidė jam tragišką gėjiško gyvenimo būdo pusę, apie katrą anas ir neįtarė. Pasirodo, jis tiesiog peržengė amžiaus ribą, kuomet už gerus santykius vyrai apdovanoja. Dabar, jeigu jis norės tokių santykių, jam pačiam teks apipilti aną pusę dovanomis.

Vargšas blondinukas apstulbo – juk jis dar buvo visai jaunas ir, kaip pats manė, puikiai išrodė. Tai kaip čia dabar?

Senasis gėjus, pasitaisęs krintančius nuo nosies akuliorius, jam priminė, kad gėjai – labai estetizuota publika, šokėjai, menininkai, muzikantai, dizaineriai ir madų bei gerų drabužių verslo atstovai, todėl reikalavimai jų išlaikomiems partneriams – labai griežti.

„Ką man daryti, tai ką gi dabar daryti?“ – grąžė rankas blondinukas, - „aš jau pripratau prie vyrų dėmesio, aš noriu ir toliau būti žvaigžde“.


Ir čia vargšas sulaukė išmintingojo gėjaus patarimo:

„Mielas berniuk, nėra tau kito kelio, tik lyties keitimo operacija. Tapk moterimi. Tai nesunku – visų makijažo ir pasirėdymo gudrybių tu jau išmokai, beliko tik užsiauginti papus ir nupjauti geram šokėjui trukdančius daiktus. Žinok, kad heteroseksualai vyrai kur kas menkiau išrankūs savo draugėms, nei mes. Būdamas moterimi tu iki balerinos pensijos amžiaus galėsi gyventi išlaikomas ir mylimas vyrų“.

Nieko neatsakė senajam gėjui blondinukas, tik tyliai nubraukė ašarą ir išėjo.

Po pusės metų senasis gėjus įsijungė TV ir apstulbo – vienoje trumpai apsikirpusioje svilinančioje briunetėje, katra aktyviai maskatavo papais ir gundė praverta burna realybės šou dalyvius, jis iškart atpažino savo draugo - mažojo gėjuko bruožus.

Tuomet išmintingasis gėjus ir suprato, kad iš jaunojo blondinuko, kaip iš bjauriojo ančiuko, išsirito ir ekrane siautėja tikra moteris-vamp! Jis nuosavu liežuviu uždegė Lietuvai naują žvaigždę!


Kai mes pareikalavome pasakyti, kaip tos žvaigždės vardas ir pavardė – kad nedelsiant atskleisti jos inkognito ir pareikalauti interviu, jis paslaptingai nusišypsojo ir pasiūlė stebėti, kas niekaip negali atsikratyti seno įpročio kalbėtis su vyrais kviečiamai išsižiojus.

Tokia tat štai keista istorija apie Žvaigždės gimimą.


O čia dar pasisakymų kažkokių apie Agnę Jagelavičiūtę

  • "Bl, viena kurva – Šūdytė pagaliau dingo iš eterio, tai kita Pizdevičiūtė dabar akis mazolina." - tai čia taip anoks Adreview.lt išsireiškė, tai jau kitų išsireiškimų gal ir gėda dėt...
  • "Nepatinka jagelaviciute? masturbuokis ziuredamas i donski" - čia šiaip kažkoks internetų komentatorius taip parašė kažkur...

O čia šiaip, keli paveiksliukai:

O čia jau pati įžymiausia ir gražiausia Agnės Jagelavičiūtės nuotrauka, kuri labai stilinga ir gal kažką simbolizuoja net...Martyno Vidzbelio/"Scanpix" nuotr.
Čia matyt kokį vertą dėmesio vyruką pamatė? Agentūros INNA nuotr.
Čia dar išsižioti nespėjo - tik megztą sijoną ant galvos užsivertė Uroboras.lt
Čia gal olialia nuolaidų kortelę reklamuoja? Maistasausims.lt
Čia kažką paslaptingai vilioja, kad kiti nematytu. Redo Vilimo/BFL nuotr.