Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Oskaras Koršunovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Oskaras Koršunovas, Žvaigždės draugas. Ir dar, berods, teatre dirba..?

Oskaras Koršunovas - kažkoks mažai kam žinomas vyriškos lyties veikėjas, siauruose moteriškuose sluoksniuose pagarsėjęs, kaip įžymiosios TV žvaigždės Agnės Jagelavičiūtės išlaikomas draugas. Anot gandų, neperseniausiai ana jį išvijo lauk. Nes nesugebėjo patenkinti jos augančių kultūrinių ir dvasinių poreikių. Neatidirbo, vienžo.

Daugiau apie šį kaip ir nėra ko pasakyt?

Gal kas žino daugiau įdomaus? UPD. Yra tokių.

Niekur Lietuvoje nepasislėpsi nuo smalsaus tautiečių žvilgsnio!

Žr.žemiau.

Oskaras Koršunovas ir Pletkai:

Atsirado kažkokių neaiškiu ir greičiausiai nelabai padorių pramogų mėgėjų, katrie sako, kad tas Oskaras Koršunovas pagal savo užmojus ir įpratimus aniems baisiai panašus į Tūlą teatro režisierių!

Ir kažkokių keistuolių beigi elito netgi vadinamas Naujos kartos lietuviško teatro avangardu, katras anądien - prieš desietką metų, grįžęs iš Avinojo teatrų festivalio rėžė: "Я не хочу сказать, что театр в Литве не существует"... Tai čia dar Nekrošių geruoju prisiminė su Hamletu, tai sakė, kad ten dar Teatras, o visa kita - Laža!

Tą senobinę mintį ir šiais laikais patvirtina tokie teatro šulai kaip Cezaris Graužinis ar tas pats Eimuntas Nekrošius...