Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Instagram

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Instagram - toksai socialinis tinklas, kur vien tik paveiksliukai. Skirtingai nuo kitų, pasižymi išskirtinai mažu kiekiu prasmingo turinio, dideliu gražumu, bei pertekliumi narcisizmo.

Instagram netgi neturi galimybės prisijungimui per kompiuterį. Tiksliau, kažkaip ten prisijungti prie to Instagram galima, bet negalima nieko daryti. Tiktai brauzinti ir žiūrėti, kas yra įkelta. Kažkokią nuotrauką į Instagram įkelti įmanoma tik per telefoną, o tuo tarpu parašyti kokį nors tekstą - išvis neįmanoma, nes netgi neaišku per kur tai galima būtų padaryti.

Tiesa, dar įmanoma įdėti trumpus video, bet tai nėra nei patogu, nei gražu. Tai visgi dauguma į Instagram deda nuotraukas.

Anksčiau instagram rodė, kas palaikino kokį postą ir kiek laikų jis surinko. Paskui, nutarę, kad pernelyg jau visi medžioja laikus, savininkai tą reikalą pristabdė. Dabar ant postų to nesimato. Visai senovėje kitų žmonių postus rodė nefiltruotai, eilės tvarka nuo naujausio link seniausio. Ką ir kokia dabar tvarka rodo - niekas nesupranta.

Tipinis Instagram personažas - tai vyresnėlesnio amžiaus paauglė iki 25 metų, gana gausiai naudojanti ne tik kosmetiką, bet ir fotošopą, save visaip apsidirbanti ir nusigražinanti. Tipinė veido išraiška būna su išpūstom lūpom - duckface, nes nors jau nemažai laiko trunka, bet ta mada vis dar nepraėjo.

Bendrai tai visas Instagram tinklas yra gražus, labai daug mielų nuotraukyčių, vien geros emocijos, jokio smurto, jokio pasipiktinimo, tik mieli visi ir gražūs. Vienok tasai monotoniškas gražumas po kiek laiko visus užknisa ir nusibosta.

Kadaise Instagram buvo nepriklausomas socialinis tinklas, bet vienok vėliau jį nusipirko Facebook. Pradžioje norėję integruoti, po kiek laiko Facebook vadai atrado, kad Instagram vartotojai pernelyg buki, kad tuo Facebook naudotųsi. Taigi, visa integracijos idėja taip ir liko pamiršta.