Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Telefonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Telefonas - anksčiau gi buvo tiesiog telefonas, paskui gi viskas tobulėjo, o tada kalbainiai ėmė sakyti, kad ne telefonas turi būti, o kažkoks mobilus telefonas, o paskui - ir išmanusis telefonas, bet niekas į tai dėmesio nekreipė, nes visvien telefonas ir viskas.

Telefonas ir viskas - tai viskas viename - ir pats telefonas, ir fotoaparatas, ir kalendorius, ir brauzeris, ir Facebook, ir video, ir radija, ir netgi vibratorius!

Dabar gi kiekvienas vaikas turi telefoną, netgi mažvaikiai jais naudojasi - ir dabar jau Nokia yra pats blogiausias lygis, nes kur geras lygis - tai iPhone, kurie dūžta, vis numesti ant žemės.

Telefonas dabar ir šnipinėja žmones, ir padeda čatinti, ir visokios programėles ten, socialiniai tinklai, Facebook, Ingress, Pokemon Go, o taip pat - Instagram ir Tinder, o dar ir Youtube bei Tamo.

Viską turėdami, moksleiviai ir jų tėveliai dažniau renkasi Android, nes kitokių neįperka. Tiesa, yra dar ir atsilupėliai, kurie vis dar naudoja Windows. Naudoti Windows mobiliakuose - taigi panašiai, kaip šikti per fortkę - prasmės ir patogumo - jokio, o jei kažkas pamatys - baisi gėda!

Štai taip ir gyvename, viskas keičiasi, o pasaulis tobulėja!