Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valdymo kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Valdymo kliedesiai arba, jei tiksliau - užvaldymo kliedesiai arba kontrolės kliedesiai - čia kai pacientas kliedi, kaip jį kažkas valdo ir kontroliuoja - tiesiog ryškiausia ir atviriausia valdymo ir poveikio kliedesių rūšis.

Savo esme tai tiesiog persekiojimo kliedesiai persimaišę su poveikio kliedesiais, kai pacientas yra kažkaip įtakojamas ir valdomas kokių tai persekiotojų, kurie vis parengia pinkles ir priverčia pasielgti tam tikru būdu. Šiais laikais dažnesnis tokių kliedesių siužetas - implantai bei psichotronai, kuriais koks nors saugumas visiškai kontroliuoja paciento elgesį.

Paprastai valdymo kliedesiai būna kartu su Kandinskio-Klerambo sindromu, švelnesniu pavidalu pacientai čia šneka apie sąmokslus ar kažkaip sukeliamus nesuvaldomus norus bei impulsus, o sunkesniais atvejais prasideda ir aiškus psichikos automatizmas su visiška kontrole iš šalies, minčių transliacija per psichotronus, dirbtinai perrašinėjama atmintimi ir taip toliau.

Primityvesniame variante valdymo kliedesiai kiek persimaišo su šiaip nusišnekėjimais ir tada gaunasi apsėdimo kliedesiai.