Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Motociklai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Motociklas)
Jump to navigation Jump to search

Motociklas - taigi dviratis su motoru, tiktai sunkus ir prastas, nes nėra pedalų, kuriuos galėtum minti, o sveria tiek, kad laiptais į butą neužneši. Dar be to paprastai motociklai smirda benzinu, kelia triukšmą, yra nesaugūs, o ir šiaip lengvai parvirsta.

Pipedija žino vos porą motociklų rūšių - tai JAWA beigi , nes kiti - tai jau ne motociklai, o baikai irgi visokios britvos, taip kad šitokiais žodžiais apie juos kalbėti būtų gana nepadoru. Todėl apie tuos britvas ir baikus atskiruose straipsniuose ir rašome, kad kartais skaitytojai čia ant mūsų neįsižeistų ir nesubaladotų.

Dar jaunesniems gi yra skirtas panašus, tik pigesnis transportas - mopedai, o tiems, kas nori jaustis kietesni - tai jau motoroleriai.

Motociklų rūšys

Motociklai tai tokios nuostabios transporto priemonės. Skirstomi jie į daug rūšių: motorolerius, britvas, čioperius, krosinius ir dar kitokių yra.

Dauguma motociklų turi du ratus, tačiau pasitaiko ir hibridų pusiau motociklai pusiau automobiliai kurie turi net tris, o kartais ir keturis ratus.

Motoroleriai

Šiti tai motociklų gėda, nes yra maži silpni ir dažnai skirti vaikams, tačiau labai populiarūs nes pigūs ir mažai kuro sunaudoja.

Mopedai

Tokie neretai vaizduoja tikrus motociklus, tik kad išties yra galios neturintys pirdalai, kurie visai netraukia. Užtat kainuoja tiek pigiai, kad netgi pacukai sugeba nusipirkti.

Britvos

Šiti patys pavojingiausi motociklų šeimos atstovai. Dažnai Japoniški kartais Europietiški labai greiti ir labai nesaugūs. Praktikoje britvos labiausiai garsėja tuo, kad yra naudojamos organų donorams gaminti.

Krosiniai motociklai

Smagiausi motociklai, skirti šokinėti, griuvinėti, laskstyti per visokius purvynus ir miškus. Yra toks anekdotas: "Jei motociklai būtų gyvūnai tai krosinis būtų šernas". Šitais važinėjantys irgi neretai užsimuša.

Keturačiai motociklai

Šiti kaip krosiniai tik turi keturis ratus. Išties tai galėtų būti mašina, tiktai niekam tikusi, nes ratai prasisukinėja ant žemės, o suvaldyti sunku, o ir sėdynių normalių nėra. Keturi ratai daromi tam, kad žmogus bevažiuodamas nenukristų, nes motociklai su dviem ratais yra niekam tikę - tai seniai žinomas faktas.


Čioperis ir jo šeimininkė.

Čioperiai arba baikai

Patys tikriausi motociklai nes primasis motociklas buvo čioperis. Čioperius labai mėgsta metalistai. Metalistai ant čioperio vadinami baikeriais arba rokeriais.