Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


UNIX

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

UNIX - tai gi operacinė sistema, kaip sako, niekam nafig nereikalinga, nes senobinė visai jau ir grafinės aplinkos neturi, o dargi ir blogesnė už DOS, nes konfigūruot sudėtinga!

Tai užtat jei kas nors tą UNIX žino, tai akivaizdžiai arba hakeris, arba adminas, arba šiaip koks nors nupezęs senis, prisimenantis Brežnevo laikus... Dar kiti prisimena ir kokius tai karus, kurie kadaise vyko tarp BSD ir System V, nors dabar jau šitie pavadinimai yra tapę beprasmiais žodžiais, nes niekas tokių OS nebevartoja senų seniausiai.

Taigi dar ten visokia galybė tų UNIX rūšių prikurta, kiekvienam asilui - po vieną ar kelias:

O tai čia gi kaip paklausėm kompiuterastų, tai jie durniais mus išvadino ir paaiškijo, kad UNIX adminai du kartus daugiau pinigų uždirba, nei Windows! Ir kad pasirodo visas internetas irgi ant UNIX visokių padarytas ir be šito daikto neveiktų! Ir dargi labai mus čia nustebino, kad pasirodo MacOS besąs irgi kažkoksai sušiktas UNIX, o visai ne Vimdozė kokia!

Dar yra koksai tai JS/UIX, kuris išties netgi nėra UNIX, nes netikras, bet irgi panašus į kažkokį seną priešistorinį ir visvien UNIX. Tai šitas veikia bet kurioje naršyklėje be jokio instaliavimo, taip kad galima pasibandyti, jei netikit, kad visi tie UNIX yra baisūs ir tenai vien terminalas be grafinės aplinkos, blogiau negu DOS.


Visokie seni bajeriai apie UNICS

Labiausiai užkietėjusius ir visai jau nesveikus UNIX fanus galima atpažinti, pagal tai, kad jie neretai vietoj žodžio "UNIX" rašo "UNICS". Tai susiję su kažkokiom senom istorijom, kai dar buvo Multics, o jos supaprastinta versija vadinosi UNICS. Štai iš tos UNICS ir atsirado UNIX.

Tai jau kai žmogus parašo "UNICS", tai jo galima drąsiai klaust, kaip konfigūravosi koks nors UUCP ant kokios nors IRIX, o tas tada ims apsiputodamas aiškint, kad esi lameris ir nežinai, koks geras tas IRIX buvo, nes ten nereikėjo jokio UUCP. Tai tada išsyk galima paklausti apie tai, kaip meilas veikė, jei jo nebuvo. Tai puikus būdas momentaliai užtrolinti visiškai senus ir užkietėjusius kompiuterastus iki būsenos, kai jie tiesiog purtytis ima.