Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fedora

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Nuvola-like search trash.png  Šis straipsnis yra BEVILTIŠKAS!
Šitas straipsnis mums panašus į visišką analfabeto parašytą raidžių kratinį.
Jei tai neatrodo akivaizdu, žiūrėkite diskusiją.
Jei galite parašyti šį straipsnį iš naujo, tegul ir kelis kartus mažesnį, pradėkite tai iškart!

Fedora yra ne skrybelė, o Linux. Nelegalus, naudoja .rpm, stengiasi įdiegti naujesnius paketus, mėgsta mėlyną spalvą, vagia traffiką iš RedHat serverių, naudojamas kosmose, armijoj, laptopuose, taip pat turi terminalą ir jau remiasi DNF, o ne YellowDog Update Manager. Turbūt neveiktu be systemd, o jei kam reikia openRC, gali naudoti kokį FreeBSD. Taip pat galima instaliuoti libdvdcss iš sourceforge kokio, nes ant šitos OS visokie legalųs kodekai yra nepageidaujami, nors tokiu atveju mp3 gerbėjas dar gali pasiimti rpmfusion repozitorija ir susdėti bad, ugly gstreamerius.