Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


FreeBSD

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Klasiškas ir visus džiuginantis demonas - tai FreeBSD simbolis. Tiesa, anie matyt apsivartojo kada narkotikų, tai sugalvojo kažkokius rutulius su spuogais paišyt ir skelbt, kad čia naujas jų logotipas, bet niekas nekreipia į tai dėmesio, nes visi žino, kad tikrasis logo yra būtent šitas, kurį matote čionai

FreeBSD - taigi tokia operacinė sistema, dargi akivaizdžiai nelegali OS, kadangi neaišku, kokiai firmai priklauso ir platinama už dyką. Primena daugeliui visokį Linux, bet gi išties yra daug senesnę istoriją turinti, greitesnė ir su daugiau kažkokių ten galimybių.

Turim pasakyti, kad FreeBSD yra tiesiog viena iš daugelio BSD sistemų, nors kažkokie gandai sako, kad greičiausia iš visų. Ir dar kiti gandai sako, kad kažkaip ten pamodifikavus tą FreeBSD, gavosi MacOS-X, kuri jau visai kitokia.

Čia gi galim tik tiek pastebėti, kad visokie adminai, kuri po kompiuterius tvarkosi, jau kai užsiima BSD, tai reiškia, kad yra kietesni už bet kokius Linux vartotojus, taip kad čia išsyk pasidarykite išvadas. Nes visokie mažvaikiai mėgsta Linux, tai dažnai knisa protą, o vat patyrę - tai jau su FreeBSD. Na, tiesa, yra dar tokių, kuriems Solaris prie širdies, bet jau šitų neskaičiuokim.

Dar kiti sako, kad FreeBSD geriausiai tinka serveriams, nes labai jau greita ir viskas labai stabiliai dirba. Užtat netinkama normaliems vartotojams, nes netgi daugumai kompiuterastų yra pernelyg sudėtinga, kad anie ją sugebėtų kaip nors suprasti.

Kažkaip dar kai kurie sieja FreeBSD su satanizmu, nes visokios ten komandos neaiškios, demonai kažkokie, o ir šiaip logotipas vaizduoja ne ką kitą, ogi anime stiliumi nupieštą Šėtoną. Taigi, čia jau darykitės išvadas ir nepasiduokite gundymams, nes neabejotinai jus nori įtraukti į kokią tai sektą.

Yra dar toksai senas pokštas, kad kur FreeBSD kūrė adminai adminams, tai OpenBSD kūrė paranojikai paranojikams. Tai ir gaunasi, kad paranoja sergantys naudoja OpenBSD, o tuo tarpu tie, kam reikia realių galimybių - ima FreeBSD. Gi šiaip tai abi sistemos savo valdymu labai panašios, o ir šaknys gi bendros - NetBSD čia visko pradininkė, o jei dar seniau kapstysim - tai išvis kažkokia Jolix...

Naujas logotipas vaizduoja kažkokį rutulį su spuogais
Pasirodo gi, kad išties tas rutulys - tai tiesiog pomidoras su ataugomis

Dar žr.

Kadaise kažkaip gavosi toksai FreeBSD 4.8 forkas - DragonFly BSD, tai dabar kai kurie jau sako, kad šitas esąs geresnis, nei pati FreeBSD kad buvo.